Kam dávat svoje fotky?

Od: Datum: 29.09.12 10:03 odpovědí: 9 změna: 29.09.12 20:24

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kam kromě rajce.net můžu dávat svoje fotky? Na co je třeba ten tumblr? díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.12 10:05

A co třeba na papricka.cz?

Datum: 29.09.12 10:09

Já používám ImageShack.

Datum: 29.09.12 10:22

Dobrá je taky třeba Zonerama a nebo Fotoalbum.eu

Ačkoliv já proti Rajčeti nemám vůbec nic a svoje fotky tam ukládám bez problémů.

Od: ladaadal*
Datum: 29.09.12 10:56

Je toho hodně, ale myslím, že je dobré, mít je na jednom místě. Alespoň je přehled. Rajče má jedinou nevýhodu, že má omezenou velikost fotek, ale jinak mi taky vyhovuje.

Datum: 29.09.12 13:10

Souhlasím. Rajče mi vyhovuje vyložene pro to, že mám všchny alba s fotkami třeba s dovolené pohromadě a můžu jen posílat odkazy. S tím, že omezuje velikost, celkem počítám, snímky, které chci poslat v lepší kvalitě mám jinde. Ale je mi jasné, že na rajčeti musí být nějaké omezení, protože ty kvanta hnusných fotografií, které tam jsou schopní lidé nasypat, mne neustále překvapuje.

Příklad-jmenuje se to Dovolená CHORVACKO, je tam devětset fotek a osmset osmdesát je jen jak někdo dělá obličeje do objektivu, rozmazané, neupravené, otočené, děs.

Datum: 29.09.12 20:22

Jerry, vidím, že máš s rajčetem stejné zkušenosi*smich*

Od: polinek*
Datum: 29.09.12 16:20

hm,,jak se to instaluje,je to asi problém laikovi ..

Datum: 29.09.12 17:32

Instaluje se to snadno, není to problém laikovi...*smich*

Datum: 29.09.12 20:24

Polinek, je to záležitost 6ti minut. Jestli chceš, dej vědět vnitřní poštou, mám soubor ve Wordu s podrobným návodem. Několik kamarádů ho použilo a bez znalostí počítače to dali.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.