Padání bezdrát internetu

Od: Datum: 28.09.12 20:17 odpovědí: 3 změna: 28.09.12 21:01

Mám problém před asi 2měsícema v mim pokoji sem byl normal napojenej na wifi našeho internetu na celý prazdniny sem si to vzal do jiného pokoje vzdalenýho asi 14metrů,a když sem si ho sem dal po prázkách,tak mam hrozně malej signál,pomalejší net,a furt to padá,každou chvíly nejsem připojene že to nemuže najít wifi,ale sousedovů wifi to najde v poho ještě ve většim signálu,dřív to nedělalo nevíte co stím?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 28.09.12 20:33

Zřejmě si soused pořídil wifinu... *smich*

Koukni, na kterém kanále běží vaše wifi a na kterém sousedova (příp. další sítě v okolí)...

Pak na svém routeru nastav kanál od toho sousedova (a ostatních) co nejvzdálenější...

doplněno 28.09.12 21:01:

Ježíííš - vždyť ti to píšu - přenastav váš router tak, aby se s tím sousedovým ´nebil´...

Od: tomy97
Datum: 28.09.12 20:57

Jo jasně,ae spíš se ptám na to co mám dělat stim abych měl jako dřív normalný signál,aby mi to prostě nepadalo!..?

Od: shlaighter1
Datum: 28.09.12 21:01

Ale mowla už odpověděl/a ;)

Řešení je zvolit si jiný kanál pro vysílání Wifi, tím se problém nejspíš vyřeší.

:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.