Nejde mi zvuk v počítači

Od: Datum: 27.09.12 18:12 odpovědí: 3 změna: 27.09.12 19:40

Dobrý den.Nevíte někdo proč mi nejde zvuk.Když najedu na ovládací panely a dám zvuky tak to okno je úplně mrtvý.Akorát to napíše. V počítači není žádné zvukové zařízení nebo to ještě hlásí že není nainstalovaný hardware.Nainstaloval jsem nějaké ovladače zvuku,ale stejně to nejde.Ještě když zavírám okna tak to v bedně tak jako pípne někdy,před tím to nedělalo.Díky předem.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benazvietnamu
Datum: 27.09.12 18:27

Zkontrolujte, zda-li náhodou zvuková karta nevypadla z počítače. Stačí otevřít bednu a zvukovou kartu vytáhnout a znovu zasunout.
Pokud se nic nezmění, pro Vás, jako laika, by bylo nejlepší zkusit nástroj Obnovení systému. To najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje-Obnovení systému.
O svý data se nemusíte být, nic se jim nestane. Pouze nastavení se změní a to může vyřešit Váš problém s ovladači.
Obnovte tedy na datum, kdy nebyl problém se zvukem.
Určitě lepší by však bylo, kdybyste si stáhl program HWinfo nebo EVEREST Home Edition a napsal nám značku a typ základní desky a zvukové karty. Podle toho lze najít ten správný ovladač.
Ale je také možné, že zvuková karta mohla odejít...

Od: taipan
Datum: 27.09.12 18:45

Obnovení systému jsem zkoušel.Dával jsem tam starší datum chvíli to něco dělalo a pak to napsalo nějakou chybu a že to nejde.Já si taky myslím že asi ta karta bude v čudu.

Od: bo*
Datum: 27.09.12 19:40

I nejtupější majitel compu by měl vědět,že se u dotazu píše jaké mám windows..Tj.w7?Jestli ano,zapomeň na ptákoviny co ti napsal předskokan.Odinstaluj ovladače a restartuj.Nové ovladače se stáhnou samy a funguje to.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.