Pro čistý zvuku sluchátka nebo mikrofo? Jaký?

Od: Datum: 27.09.12 07:33 odpovědí: 3 změna: 27.09.12 08:41

Dobrý den,

potřebuji nahrávat čistý zvuk a také mít pokud možno kvalitní a čistý zvuk ve skype. Proto hledám možnost, zda zvolit:

sluchátka s mikrofonem: http://www.alfacomp.cz/php/pr…ct.php?eid=1051400040000008K4

nebo raději jen samotný

mikrofon: http://www.alfacomp.cz/php/pr…ct.php?eid=10514008A0UT00090J

Nechci do toho cpát více peněz, protože nevyžaduji úplně to nejlepším, ale také nechci zase něco za 150,-, což už doma mám *smich*

Co poradíte vy? Které je lepší nebo máte jiný typ na mikrofon do 500,-

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nutt®
Datum: 27.09.12 08:14

Zdravim,
kvalitu rozhovoru na skype nejvice ovlivnuje pripojeni k internetu, pokud mate neake pomalejsi tak se Vam to bude sekat a blbnout stejne. Na rozhovory po skype je 100% nejlepsi mit sluchatka aby to druhe strane nevazbylo. Nepisete co chcete nahravat jestli rozhovor ktery vedete na skype nebo jak zpivate u PC?
.
Hezky den NutT

Od: jasejenptam
Datum: 27.09.12 08:20

Bude to použito na náznam mluveného slova. Pro komentování videonávodů, které pak poputují na youtube. Sluchátka jinam mám Koss, takže mě připadá možná zbytečně kupobat mikrofon i se sluchadly, ale nebráním se tomu, pokud by mikrofon měl vyhovující kvalitu.

Od: nutt®
Datum: 27.09.12 08:41

V tom pripade kupte zvlast mikrofon byla by skoda nepouzivat kvalitni sluchatka. A pri nahravani docilite urcite lepsich vysledku :)
.
Hezky den NutT
Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.