Nejde zvuk ve win media player?

Od: Datum: 25.09.12 20:21 odpovědí: 4 změna: 25.09.12 20:34

Zdravim vás,mám dotaz ohledně windows media player.Stáh sem si do něj kodek CCCP,ale nejde mi zvuk u angličtiny!?Spustim film ve formátu mkv a zvuk jde jen u filmu s dabingem,v orig.znění nejde vůbec zvuk!?nevíte pls někdo co stim?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 25.09.12 20:27

Předpokládám, že původní kodeky jste odinstaloval a tak v počítači žádné jiné nejsou. Osobně bych to viděl buď na použití nevhodného filtru nebo je film špatný.

Zkuste to přehrát v VLC Media Player Portable /bez instalace/. Pokud to ani ten nepřehraje, problém je ve filmu.

doplněno 25.09.12 20:29:

Ještě jsem zapoměl - CCCP při instalaci nabízí Media Player Classic Home Cinema. Pokud jste instalaci tohoto přehrávače nezrušil, měl byste ho tam někde mít - jukněte do Startu.

doplněno 25.09.12 20:33:

CCCP je podporován samotnými vývojaři toho kontejneru Matroska.

CCCP je mnohem lepší řešení než ty balíky kodeků typu Codec pack All in One, K-Lite a další, které umí udělat pěkný bordel.

Od: ladis11
Datum: 25.09.12 20:32

Přeinstalovával sem windows 7 a jediný kodeky sem inst. jen ty cccp,problém ve filmu nebude,cyberlink power dvd to přehraje zcela bez problémů.ve win media playeru je problém jen s formátem mkv (v orig.znění),obyč.dvd je v poho.

Od: hop®
Datum: 25.09.12 20:28

Není kodek CCCP jen na ruské filmy? ;)

Od: ladis11
Datum: 25.09.12 20:34

Ten media player classic home cinema sem při inst.odmítl

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.