Skype - sledování chatu

Od: Datum: 12.03.13 23:16 odpovědí: 4 změna: 13.03.13 07:03

Zdravím, mám takový problém.

Je možné, když se někdo přihlásí na něčí účet, aby sledoval komunikaci přes 3. počítač?

Dám příklad: Uživatel A s počítáčem A si píše s uživatelem B s počítačem B, na uživatele B je zároveň přihlášen počítač C. Chodí na počítač C zprávy, které si posílají uživatelé A a B mezi sebou?

Díky za radu!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.03.13 23:27

Ano, a dokonce se dají "stáhnout" i ty z historie (jsou uloženy na PC kde se psaly, ale navzájem se mezi sebou synchronizují, pokud je účet přihlášen na více počítačích zároveň.)

Používám střídavě na PC, notebooku a mobilu, né že bych se někomu hrabal v jeho Skypu ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.03.13 23:28

Ona historii po každém našem chatu smaže, takže se i přes to stáhnou?

Datum: 12.03.13 23:31

nevím, kdo je ONA, ale zavání mi to tím že chcete někoho sledovat *stop*

doplněno 12.03.13 23:34:

v případě, že zná její heslo, tak ano, může "živě" sledovat konverzaci.

Ať si kamarádka změní heslo které se jen tak nedá uhodnout, tím je problém vyřešen ne? (samozřejmě ne ten, že si čte její konverzaci, a to je ve vztahu/manželství problém docela zásadní)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.03.13 07:03

No pokud zná heslo nebo se jí umí nabourat do Skypu, tak asi není problém konverzaci sledovat... Asi to chce změnit heslo :-D A co pak si píšte jako kamarádi tajného, že se tak bojíte manžela?:-D to mi zavání nějakou nevěrou :-D

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.