Reinstalace ntb packardbell

Od: Datum: 24.09.12 06:36 odpovědí: 2 změna: 24.09.12 06:56

Zdravím, dostal se mi do rukou ntb PackardBell.

Ntb umřel a chtěl jsem ho přeinstalovat.

Po vložení instalačního DVD s WIN7, jsem vytvořil dva oddíly jako vždy. Jeden systém a druhý na data,kdyby systémový lehnul.

Instalace WIN 7 probíhá bez jakýhkoliv problémů. Systém se nainstaluje, na konec začne zjišťovat výkon videa atd. To znáte. Pak se ALE NTB RESTARTUJE A UŽ NENAJEDE. ZUSTANE PRÁZDNÁ OBRAZOVKA JEN S BLIKAJÍCÍM KURZOREM.

KDYŽ DÁM SYSTÉM OPRAVIT Z INSTALAČNÍHO DISKU NAPÍŠE PROBLÉM S BOOTLOADEREM A ŽE SE RESTARTUJE A PROBLÉM OPRAVÍ. Pak opět to samé. Prázdná obrazovka s blikajícím kurzorem.

Napadá někoho co s tím?

Jen dodám: HDD vyměněn,RAMKA také. Testováno bez problémů.

NTB: PACKARD BELL,procesor I3,grafika NVIDIA 1GB,4GB RAM.

doplněno 24.09.12 06:40:

Ještě mě napadlo nechat jeden oddíl,zkusit nainstalovat a pak další vytvořit pokud se ovšem ntb rozhone spolupracovat.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 24.09.12 06:51

Nechcete tu obrazovku s blikajícím kurzorem chvilku blikat. Pokud ani po 5 minutách se nic nezmění, asi to bude na servis.

Datum: 24.09.12 06:56

Včera jsem ji nechal vyjadřovat se 3 hodiny a výsledek žádný... Zaráží mě,že kontrolka (ledka HDD ) ani neblikne,jak kdyby ho vůbec po instalaci systému neviděl.

Zkoušel jsem mu přes instalační cd při opravě systému nacpat driver na satu a taky ne..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.