DirectX 8.1 na win 7

Od: Datum: 23.09.12 14:26 odpovědí: 2 změna: 23.09.12 20:20

Ahoj, před pár dny jsem si nainstalovat starou klasickou Mafii :) Ale mám problém.. Při instalaci mi to nabídlo instalaci DirectX 8.1, což jsem spustil, ale dostal jsem chybovou hlášku, že lze spustit pouze na starší verzi windows (tuším, že to psalo win 2000). Na netu jsem někde našel, že DirectX 8.1 by měl být již zahrnut ve win 7 automaticky, a tudíž není nutné ho instalovat. Ale nastal problém... Hra jako taková funguje OK, ale problém je s animacemi. Například když je někde oheň, tak kolem něj létají přes celou obrazovku čáry té barvy, to samé např. u kouře, a k tomu ještě začnou problikávat textury. Jakmile se od daného objektu vzdálím (resp. je mimo obrazovku) tak je to OK.. Předpokládám, že to je právě problém DirectX. Neví někdo, co s tím?

Předem díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.09.12 19:09

Direct 8.1 je obsažen v W7.

Klik pravým na ikonu Mafie>Vlastnsti>Kompatibilita> a tam vybrat třeba XP

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.09.12 20:20

Sice jsi to trochu zamíchal (režim kompatibility nesouvisí s DirectX), ale rada celkem dobrá. Já jen přidám, že je ještě dobré si stáhnout nejnovější verzi DirectX 11, mělo by to jít třeba zde.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.