Získání videosouboru

Od: Datum: 19.09.12 19:44 odpovědí: 9 změna: 21.09.12 08:49

Dobrý večer. Prosím lze a jak, zachytit - zkopírovat do PC, videozáznam ( část videozáznamu) probíhající na monitoru PC a uložit například v souboru VOB s možností dalšího zpracování.. Děkuji miro.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.12 20:05

CamStudio. ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: stribrnak*
Datum: 19.09.12 20:09

zkus real player ke stžení zde

snad ti pomůže ,stačí jen klik na download jede to samo,cílovou skložku si nastav sám

doplněno 19.09.12 20:11:

dej vědět

Datum: 19.09.12 21:34

Nebo zkus Fraps

Datum: 19.09.12 22:32

Fraps není zdarma a neumí zachytit dění na monitoru ale pouze dění ve spuštěné hře.

Datum: 20.09.12 23:18

Mám pocit, že to v novějších verzích už umí, ale jen když je zapnuté aero. Ale taky bych na to Fraps nepoužil -> VHcapture

Od: tom5
Datum: 20.09.12 20:16

CamStudio je freeware, umí nahrávat dění na obrazovce či vyrané části + zvuk a uložit ve zvoleném formátu. Ale pokud je na obrazovce spuštěno video (libovolný formát či přehrávač), neumí zachytit obraz, aspoň ta moje cca 10 let stará verze, možná existuje novější

Od: jarm®
Datum: 20.09.12 22:33

Stáhla jsem si tento program a vyzkoušela. Nahrává mi kroky, které dělám na obrazovce. Využila bych jej pro kamarádku, abych ji naučila nějaké programy. Uděla jsem kratičké video, abych si to vyzkoušela. Problém je v tom, že nevím kam se to uložilo a jak to mám hledat. Poradíte?

Od: stribrnak*
Datum: 20.09.12 23:13

zkuste hledat v dokumentech ,nebo zkuste ještě jednou něco nahrát a koukněte ,než budete ukládat ,kam se to ukládá,cílová složka,nebo si zvolte svojí novou cílovou složku

Od: miro®
Datum: 21.09.12 08:49

Moc děkuji všem rádcům . Můj problém , jistě ale s nižší kvalitou , jsem řešil záznamem požadovaného výřezu ze stínítka monitoru, na videokameru . Pro moje potřeby zatím dostačující. Uznávám , že to je laické řešení z hlediska současných možností techniky. Ještě jednou dík - miro

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.