Jak natáčet s Frapsem?

Od: Datum: 06.05.13 14:28 odpovědí: 2 změna: 06.05.13 16:46

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti snatáčením s frapsem. Chtěla bych začít točit videa na you tube. Fraps už mám stažený. Na návody jsem se už dívala ale nepochopila :). Díky za každou odpověď:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.05.13 14:42
avatar

Demoverze Frapsu není kvůli omezení 30 sekundami a vodoznaku moc vhodná, pokud nechceš platit, doporučuji spíše Xfire, pokud platit chceš, pak trochu schopnější PlayClaw. A připrav se na to, že jedna minuta záznamu může mít i několik GB!

Samotná práce s těmito programy není těžká. Napřed si musíš zvolit složku, kam se mají videa ukládat, a pak si zapamatovat (nebo nastavit, pokud to jde) klávesové zkratky pro spuštění a zastavení záznamu, které pak stiskneš přímo v nahrávané hře.

doplněno 06.05.13 17:22:

A jestli chceš videa zveřejňovat, v zájmu vlastní reputace se nauč i základní úpravy videa (střih, vkládání textu, titulních snímků, zvuku, vodoznaku...). Pokud s tím budeš chtít pomoct, napiš mi přes vnitřní poštu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: adela2013*
Datum: 06.05.13 16:46

Moc děkuji!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.