Jak odstranit okýnko pro přihlašeni

Od: Datum: 17.09.12 13:18 odpovědí: 7 změna: 17.09.12 16:23

Při zapínání PC se mi ukaže okýnko,ktere chce heslo pro přihlášeni do Windows.Jak mám tohle okýnko odstranit?díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.12 13:20

Windows XP, Vista a nebo 7?

doplněno 17.09.12 13:24:

Start -> Spustit ( a nebo WIN+R) -> zadat příkaz control userpasswords2 , odškrknout možnost Před použitím počítače musí uživatelé zadat...

Datum: 17.09.12 13:22

XP...*klik*

Datum: 17.09.12 13:25

Neodstraníš, ale vypneš. Ostatně pokud nemáš zadané heslo, není důvod, abys ho tam měl. Přepínáš uživatele? Prostě ve správě účtu jej deaktivuj.

Datum: 17.09.12 13:27

Start -> Ovládací panely -> Uživatelé (uživatelské účty) ->

Změnit způsob přihlašování uživatelů.

Odkliknout "použij úvodní/přihlašovací obrazovku".

Použít.

Předpokládá to, že nemáte aktivné heslo pro přihlášení.

Datum: 17.09.12 13:52

hm tak nevím jestli to dám,když chci něco změnit,tak mi to napíše že mám cosi naistalovane a že mi diky připoně cswGina.dll mi tato připona pomuže k identifikaci programu,ktery mam potom odinstalovat...*ee*

doplněno 17.09.12 13:54:

jinak heslo nemam žadne*klik*

Datum: 17.09.12 14:04

Hmm, podle googlu je to soubor od Cisco, což je výrobce síťových prvků. Nejsem si jistý, jestli ten program můžeš odinstalovat...pravděpodobně se bude jednat o ACU(Aironet Client Utility).

To je pracovní PC? Nebo ho používáš jen doma? Jaký máš připojení k internetu? Klasické adsl s wifi?

Datum: 17.09.12 16:23

Pc je domácí,připojení wifi...*klik*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.