Editor videa

Od: Datum: 16.09.12 22:27 odpovědí: 6 změna: 17.09.12 18:02

Zdravím, potřeboval bych nějaký kvalitní program na zpracování videa natočeného kamerou. Windows movie maker zhorší kvalitu. Zkoušel jsem i CyberLink PowerDirector, ale zase ten samý problém. Takže potřebuju nějaký program, který nemusí zvládat nějaké extra efekty, ale hlavně nesmí zhoršit kvalitu videa. Nemusí být zdarma. Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 16.09.12 22:40

Nemusí být zdarma ale musí fungovat, to je rozumný požadavek. Ale bylo by dobré určit limit ceny tohoto SW. Abys na to měl vyhražené fondy - myslím třeba od rodičů...

Od: bena*
Datum: 17.09.12 06:43

Mrkni na VirtualDub nebo Sony vegas. První je zdarma, druhý je na 15 dní na zkoušku.

Datum: 17.09.12 07:45

Doporučuji Pinacle studio verzi tak 10 nebo 12. V případě Full HD nebo HD videí pak verzi 15. Dá se stáhnout na netu, je intuitivní, skvělý, má spoustu ovládacích prvků, efektů .. na netu jsou návody jsk se s tím dá pracovat. Zkuste a uvidíte.

Od: bmbx®
Datum: 17.09.12 09:45

Pinnacle je snad nejhorší soft co na zpracování videa existuje...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.09.12 10:51

A to jako proč? Uvěď jeden dva argumenty, díky.

Ohodnoceno: 1x

Od: jofa®
Datum: 17.09.12 18:02

Pinnacle Studio mám od verze 12. Nyní mám Pinnacle 14 HD Ultimate a nebyl jediný problém při zpracování videa a to v HD a formátu AVCHD. Vše naprosto přehledné a dá se říct polopatě. Docela bych taky rád věděl, v čem je dle bmbx nejhorší a ostatní tudíž lepší.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.