Editor videa

Od: Datum: 16.09.12 22:27 odpovědí: 6 změna: 17.09.12 18:02

Zdravím, potřeboval bych nějaký kvalitní program na zpracování videa natočeného kamerou. Windows movie maker zhorší kvalitu. Zkoušel jsem i CyberLink PowerDirector, ale zase ten samý problém. Takže potřebuju nějaký program, který nemusí zvládat nějaké extra efekty, ale hlavně nesmí zhoršit kvalitu videa. Nemusí být zdarma. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 16.09.12 22:40

Nemusí být zdarma ale musí fungovat, to je rozumný požadavek. Ale bylo by dobré určit limit ceny tohoto SW. Abys na to měl vyhražené fondy - myslím třeba od rodičů...

Ohodnoceno: 0x

Od: bena*
Datum: 17.09.12 06:43
Mrkni na VirtualDub nebo Sony vegas. První je zdarma, druhý je na 15 dní na zkoušku.

Datum: 17.09.12 07:45

Doporučuji Pinacle studio verzi tak 10 nebo 12. V případě Full HD nebo HD videí pak verzi 15. Dá se stáhnout na netu, je intuitivní, skvělý, má spoustu ovládacích prvků, efektů .. na netu jsou návody jsk se s tím dá pracovat. Zkuste a uvidíte.

Od: bmbx®
Datum: 17.09.12 09:45

Pinnacle je snad nejhorší soft co na zpracování videa existuje...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.09.12 10:51

A to jako proč? Uvěď jeden dva argumenty, díky.

Ohodnoceno: 1x

Od: jofa®
Datum: 17.09.12 18:02

Pinnacle Studio mám od verze 12. Nyní mám Pinnacle 14 HD Ultimate a nebyl jediný problém při zpracování videa a to v HD a formátu AVCHD. Vše naprosto přehledné a dá se říct polopatě. Docela bych taky rád věděl, v čem je dle bmbx nejhorší a ostatní tudíž lepší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.