Zpomalené přehrávání streamovaných videí

Od: Datum: 15.09.12 18:49 odpovědí: 5 změna: 15.09.12 23:04

Dobrý den.

Mám takový problém. Dnes se mi začali pomalu přehrávat streamovaná videa na všech různých serverech. Youtube, čeknito atd. Vždy to začne, že zvuk je v pořádku, video začne stejně ale po dvou vteřinách se rozhodí a zvuk jede normálně, obraz zpomaleně. Zkoušel jsem něco najít na netu nějakou radu ale nenašel jsem nic kloudného. Tudíž se ptám zde zda s tím nemá někdo zkušenost. Zkoušel jsem nainstalovat nový adobe flash player a nic. Zkoušel jsem k-lite codec a pořád nic. Grafickou kartou to nebude. Filmy z disku mi běží normálně pouze na internetu. A s připojením problém nemám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.09.12 18:56

Tempy zaplácané smetím od browseru(ů) - pročistit počítač Ccleanerem (ke stažení např. zde)...

doplněno 15.09.12 19:45:

"Jak kde a na jakým serveru." - tak zkus přehrávat videa v různou odenní (a noční) dobu - sice píšeš, že problém s připojením není, ale přesto být může (vytížení serverů, páteřních připojení...).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brodzi*
Datum: 15.09.12 19:25

Tak mi to nepomohlo. Jednu mi jedou videa v pořádku a pak zase zpomaleně. Jak kde a na jakým serveru. Pokud to nějak nevyřeším tak to vyřeším jednou provždy přeinstaluji kompletně win a bude.

Datum: 15.09.12 19:30
avatar

Mně se to zase poslední dobou seká, a jede dobře jenom když hýbu myší - nějaký záhadný úkaz :-D

doplněno 15.09.12 23:18:

Ani nemusím dávat full.. myš jen jednu, bezdrát, ale už dlouho, prostě nezměnilo se nic, ale je to na zabití

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirisik22*
Datum: 15.09.12 21:29

mám stejný pruser a uz me to trápí pár dni jak já bych stím chtěl něco dělat .tak jak říkaš ty dám fullscreen a pr vteřin jede a sek musím pohnout myší a jede dál jen se zeptám nepouuuuužíváš také náhodou v pc 2 myši narázmě napadlo jestli tam není chyba já mám dvě myši právě jednu u stolu z kabelem a druhou v posteli bez drát nevím asi blbost ale už nevím

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 15.09.12 23:04

K-Lite kodeky odinstalujte, to Vám může udělat pěkný bordel v systému. Nainstalujte si radši CCCP, to totiž není klasický balík kodeků jako K-Lite a podobné, ale přímo balík filtrů (ffdshow, LAV, ..). Pro systém to je mnohem, mnohem lepší volba.

Mimochodem, jaký používáte internetový prohlížeč? Jeslti Google chrome, tak přejít na jiný prohlížeč (Internet Explorer 9, Avant Browser Lite, Opera,...), ten má poslední bodou problémy s přehráváním videí na netu a kloudné řešení zatím není. Ono taky Google chrome odesílá o svých uživatelích docela dost citlivá data, která mohou být například použita i k marketinogvým účelům.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.