Po připojení SATA HDD cuká audio

Od: Datum: 14.09.12 21:04 odpovědí: 4 změna: 17.09.12 11:48

zdravim,
mam na IDE konektrou jako secondary DCD ROMku a primary IDE HDD se systemem a programy, od te doby co jsem pripojil do SAAT2 konektoru SATA HDD
tak se mi cuká audio
při jakíékoliv manipulaci se soubory (i při přemistovaní ikon na plose) a a to i kdyz si strymuji i kdyz prehravam z WMP a to i kdyz spoustim firefox ze SATA HDD (na kterem mam jinak jen hry). ma smysl rozdelovat SATA HDD na 2 partitions a reinstalovat system na jednu z techto partitions, pomuze to? mam 2 jadro procesor. dik
doplněno 14.09.12 21:15:

kompletne odpojit maly IDE HDD a SATA HDD dat ze SATA2 konektoru do SATA1

http://i49.tinypic.com/2ch5c3.jpg

aby to ten system windows z nej pralo jako primary jsem myslel jestli by pomohlo?

doplněno 15.09.12 18:51:

flac audio se občas cukne i když je přehrávaný flac soubor i přehrávač na nesystémovém HDD napojeném ve SATA2 slotu a žádný jiný program není spuštěný

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tomasgulas
Datum: 15.09.12 22:39

Čau.

Sorry, nejsem windowsák. Máš tedy nějakou starou desku s podporou IDE a SATA, ok? No a nemáš tam někde, pro tyto případy (kdybys chtěl jako používat obě tyto sběrnice), nějaký patch na CD k mobo? Nebo není něco na netu, myslím nějaká nová verze?

Sorry, widle fakt nejsou má doména.

Datum: 17.09.12 11:48

je to základovka Asus P5GC

manual http://www.ulozto.cz/x2F1YxE/…dovkanew-asus-p5gc-manual-pdf

dokud jsem mel v PC jen 1 IDE HDD, zvuk sel prehravat normalne at jsem kopiroval/spoustel cokoliv

doplněno 17.09.12 17:00:
at jsem kopiroval/spoustel jakékoliv soubory během poslechu hudby
Datum: 15.09.12 22:46

Uvědom si, že SATA 1 nebo SATA 2 je pouze komerční označení.

Tím, čím se musíš řídit je rychlost!

Vždy se využije ta nejnižší!

Datum: 17.09.12 11:46

já myslel SATA slot číslo 2 na základovce, jsou tam 4. myslel jsem že když to zapojím do slotu 1 tak to bude brát PC jako primary HDD (což je u mě IDE HDD s instalovaným systémem)

doplněno 17.09.12 11:54:

nově zapojený HDD je SATA HITACHI 165GB

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.