Youtube - videa

Od: Datum: 14.09.12 14:06 odpovědí: 5 změna: 16.09.12 12:15

Zdravím,když nahraju na youtube video a název napíšu do hledáčku,tak mi to video nenajde.Skoušel jsem ho tam nahrávat nejmíň 12x a nic..Skusil sem i zkrátit název a taky nic.Udělalo mi to tak už jednou,tak jsem to nahrál na druhý den a to video m ito našlo.Teďka sem to udělal taky na druhý den,dokonce už i na třetí a pořád mi to video nenajde.Co stim?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.12 14:11
avatar

Ono chvíli trvá, než se to projeví a video se dá vyhledat. Sám jsem to zkoušel několikrát, jak to asi funguje (mám na YouTube přes 800 videí). Zjistil jsem, že dlouhé názvy to vyhledá později. A určitě pomůže vyplnit tagy videa. A seřazování podle shlédnutí je na prd. Když například hledám jedno jisté video (například koncert, kapelu, festival, ...) a seřadím to podle shlédnutí, tak mi to najde nejprve videa, která sice mají 20 miliónů shlédnutí, ale nejsou to ani z daleka ty, co jsem hledal. Mají v tom trochu binec. Už jsem jim i dvakrát psal a pokaždé odpověděli, že není snadné s tím jejich systémem něco dělat, upravovat, renovovat, že prostě musím být trpělivý a zvyknout si :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radlik2*
Datum: 14.09.12 14:27

tak já skusím teda počkat,jesti se tam neoběvi,zatím díky*palec*

Od: misak*
Datum: 14.09.12 22:57

zkus to dat do Tagu , dole pod videem kde měníš popis videa atd...tak do kolonky "tagy" napiš slova pod jakými by se to mělo vyhledat, např napiš tam - ...já nevím co je to za video ,třeba přesný název videa,pokud chceš mít větší sledovanost tak tam vepiš i ty nejvyhledávanější věci na Youtube,aby se to tam lidem častěji objevilo,zkus tam napsat třeb Moje Nové video radlik2,ulož a následně to zkus vyhledat,určitě to najde :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radlik2*
Datum: 16.09.12 10:40

tak napsal jsem to do tagu a jde to díky

Od: misak*
Datum: 16.09.12 12:15
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.