Pinnacle - ztráta zvuku po exportu videa

Od: Datum: 11.03.13 17:26 odpovědí: 5 změna: 21.03.13 09:50

Ahoj,

mám PS 15 ultimate. Při exportu projektu do DVD se mi po exportování ztrácí na několika místech zvuk. Nikdy před tím to nedělalo. Už jsem z toho zoufalej. Poradí někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.03.13 07:35
avatar

Máte všechny dílčí videa ve stejném formátu? Nejsou ta videa, která jsou vez zvuku, nějak upravována? Mě se tohle stávalo s PS 12, ale u celého videa a bylo to špatným nastavením zvukového kodeku. Zkuste ještě aktualizovat kodeky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stehlim*
Datum: 12.03.13 13:16

Projekt je tvořen ze dvou obrazových stop se zvukem (záznamy z kamery) a jedné samostatné zvukové stopy (záznam ext. mic). Překryvná stopa je krácena (stříhána). Celková délka je 40 minut. Když to spustím v projektu, vše hraje bez zadrhnutí. Jakmile to vyexportuju a přehraji si to vyexportované, zvuk v některých místech chybí. Je to většinou v místě střihu, ale ne v celém projektu.

Když jsem projekt exporoval do souboru .avi, běžel bez závad. Zkoušel jsem ten avi soubour importovat zpátky do studia a exportovat do dvd, chyba tam byla zas!

Už z toho docela "kvetu".

Dík za tip, na ty kodeky mrknu.

Od: jofa®
Datum: 12.03.13 14:45

Zkuste nejdříve uložit projekt jako soubor ISO a nevypalovat. Pokud tam bude v pořádku po přehrání v pc nějakým přehrávačem, tak pak dodatečně vypalte na DVD.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stehlim*
Datum: 13.03.13 22:21

Tak jsem projekt uložil jako soubor iso,při přehrání chyba zůstala... Nicméně děkuji za tip. Budu a si muset začít úplně od začátku. :(

Od: stehlim*
Datum: 21.03.13 09:50

Problém vyřešen!

záznam z kamery canon hv30 byl pořizován v celku, při zpracování v PS jsem nepoužil "detekci scén podle střihu". Nebyl důvod. V průběhu natáčení bylo na místě několik fotografů, kteří fotili bleskem. PS si každý záblesk vyhodnotil jako střih záběru. Když jsem celý projekt udělal (potřetí) znovu a od začátku, zadal jsem detekci scén a potom editoval, pak bylo vše v pořádku. Chyba byla tedy mezi PC a židlí, ale snad tento poznatek někomu pomůže.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.