Vyhledávač Google pro každou zemi?

Od: Datum: 12.09.12 10:24 odpovědí: 4 změna: 12.09.12 15:00

Jedno mi vrtá hlavou...Vyhledávač Google má každá země jakoby svůj(google.cz,google.co.uk,google.de-Česko,Británie,Německo,atd,atd),ale jaký Google má USA,nebo mají jednotlivé státy v USA svůj konkrétní? Já vím,blbost,ale fakt nad tím špekuluju,různě zadávám a nic. Neví náhodou někdo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.12 11:09

Vyhledávač a jeho algoritmus vyhledávání je jen jeden. Díky jazykové mutaci se pak soustředí na prohledávání v jednotlivých jazycích. Myslím si, že to bude fungovat na principu licencí pro konkrétní jazyk. Více tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/Google

Od: gue
Datum: 12.09.12 12:06

Google je jen jeden. Kdyz hledate pres google.cz, tak je pri vyhledavani zohledneno, ze jste asi z Ceska a umite asi cesky a podle toho to pocita relevanci vysledku. Proto muzete dostat rochu jine vysledky nez z google.com

Datum: 12.09.12 13:26

nu a o tom to je. Pokud hledám nějakou us stránku,přes tu ceskou lokaci vyhledávače nemám šanci,nebo je někde na milionté straně,ale už to mám,úplně dole,v rozšířeném hledání je možnost zadání konkrétní lokace(státu).
Od: n
Datum: 12.09.12 15:00

můžeš si to změnit v nastavení. Vyhledavač se snaží najít nejrelavntnější výsledek. Když kledá čech slovo "car" tak asi hleda info o vladci ruska a ne o autech. Takže američan dostane jiný výsledek, než čech.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.