Jak fotit z webkamery?

Od: Datum: 11.09.12 20:09 odpovědí: 8 změna: 13.09.12 22:08

Jak se vyfotit z webkamery? Mám notebook. V ovládacích panelách to není. Mám si stáhnout nějaký program? Jaký? Dáte mi odkaz? A nějaký program na upravování? Moc děkuji :)

Tereza

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.12 20:53

Pokud chcete jen tu fotku např.sebe,tak to jde i přes SKYPE.A to takhle:Otevřít skype/nástroje/nastavení/nastavení videa/-Objeví se okno s videem z webkamery.Nasměrujete se na pořízení snímku a kliknete změnit profilový obrázek.

Neočekávejte ale žádný ,,zázrak".Je to způsobeno malým rozlišením webky notebooku.Rozlišení je většinou 0,3 a to je jen na malou,případnou fotku.

Datum: 11.09.12 21:19

možná jí ani nemáš v počítači zabudovanou, budeš si muset koupit stojí asi 400kc

Od: tereza99*
Datum: 13.09.12 17:05

to ne,počítač mám drahý a kvalitní,a nejsem slepá-vidím ji. A také(jak jsem psala) ji pouzívám na videohovory na Skype

Datum: 11.09.12 23:03

Pro WinXP - Kameru vidíš v Tento počítač. Stačí na ni kliknout pravým tlačítken a dát Otevřít. Vlevo máš pak v nabídce Nový snímek.

Od: break*
Datum: 13.09.12 17:29

http://pizap.com/

Tady máš vše, co potřebuješ - upravování fotek i focení s pomocí webkamery.

Btw - nezapomeň ji zapnout. :)

Od: bena*
Datum: 13.09.12 17:36

Start-ovládací panely-Skenery a fotoaparáty, tma vyberte kameru a vlevo v menu klidněte na Nový snímek. A jste vyfocena.

Jednoduché, netřeba instalovat do počítače další programy.

Datum: 13.09.12 22:08

Nevím jak u jiných, ale u mne (W7U, integrovaná kamera) to nejde.

Datum: 13.09.12 20:57

http://pixlr.com/express/ - Kliknout na Webcam -> Potvrdit přístup v okénku Flash Playeru -> Capture -> Use image (použít) nebo Retake (vyfotit znovu - předchozí se neuloží!) -> Případně upravit a uložit (předpokládám alespoň základní znalost angličtiny, předchozí kroky jen pro názornost)..

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.