Minecraft Texture Pack

Od: Datum: 11.09.12 19:02 odpovědí: 4 změna: 11.09.12 22:16

Zdravím, mám problém. Přikládám obrázek. Chci jen říci že jsem přesunul složku s TP tam kam patří a spustil Mc. Načetl jsem svůj svět ale chyba byla na světě. Zkoušel jsem změnit rozlišení ale nic nepomohlo...

doplněno 11.09.12 19:03:

Standardní funguje bez chyb ale tenhle ne. Zkoušel jsem i jiné (Faitful,atd..) ale u všech stejná chyba...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.12 19:19

tvoji otázku jsem si prosvištěl rychle, tak že si myslím, že by bylo nejlepší, aby sis ten starý minecraft odstranil a nahrál nový.

Pokud máš už nějaké světy vytvořené a nechceš je odstranit tak stačí zadat: %appdata% pak dáš .minecraft pak dáš saves

a nakonec ty složky kopíruješ a až si stáhneš nový minecraft bude mít normální texturu a pak znovu zadas %appdata% a ty složky tam vložíš

Od: martinzprahy*
Datum: 11.09.12 19:23

Tohle jsem zkoušel, nepomohlo.

Datum: 11.09.12 19:40

A potřebuješ nutně TP? Já už hraju MC rok a půl a v životě jsem si do něj nepřidal ani jeden TP nebo mod (vyjma Millenaire, to jsem zkusil).

doplněno 11.09.12 22:30:

A není to texturepack na jinou verzi Minecraftu?

Od: ggg
Datum: 11.09.12 22:16

Potrebujes Minecraft HD Patcher. nebo nejak tak. To najdes, strejda google pomuze:).

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.