Myš se zasekne na vteřinu

Od: Datum: 11.09.12 07:35 odpovědí: 4 změna: 11.09.12 19:59

Ahoj,

mám problém včera se mi začala sekat myš i touch pad. Například jsem na ploše jezdím si s myší po ploše a myš se mi sekne na jednu vteřinu a poté zase zase normalně jde a děla to snad každou minutu.

Díky za každou radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.12 08:50

Myš je bezdrátová? Baterky jsou OK? Nemáš přes Bluethoot připojené nějaké zařízení, které to může rušit? V ovládacích panelech, nemáš zapnutou nějakou animaci která zlobí? Poslední nabídka, přeinstalovat ovladač.

Od: mowla*
Datum: 11.09.12 09:21

Instaloval´s bezprostředně před začátkem "sekání" nějaký nový SW? - pokud ano, problém bude s ním...

Ale i tak - doporučuju pročistit počítači jednak větrání a jednak disk(y).

Větrání - vypni notes, otoč jej ´vzhůru nohama´, třeba párátkem zablokuj lopatky ventilátoru (pozor na zalomení) a vysavačem projeď všechny větrací mřížky, které uvidíš.

Disky - stáhni a nainstaluj si např. Ccleaner a nech jím promáznout tmp apod...

BTW - jaký používáš antivir?

Od: tototo
Datum: 11.09.12 10:03

takže problém není s PC, ale s myší. Mám pujčenou myš od kamaráda a funguje to!

mám myš Hama kabelovou a celkem jsem ji měl rád ;)

Datum: 11.09.12 19:59

No to se mi občas stává že se ukroutí kablíky a pak už je ta myš skoro k ničemu. Zkušenější elektronici zvládnou takovýto kabel dát jiný z jiné myši.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.