Nejde mi rádio

Od: Datum: 10.09.12 17:12 odpovědí: 5 změna: 11.09.12 17:49

Dobrý den, mám dotaz používám Chrom a když si chci pustit rádio například Kiss Delta tak mi to napíše že to chce Plugin já to nějak nainstaluji restaruji PC ale pořád mi to tam píše Nainstalovat Plugin mohli byste mi poradit? Jak na to? Když to dávám tak to nejde?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trol*
Datum: 10.09.12 17:23

Taky mi to dělalo a nevím na to. Rádio si pouštím v jiném prohlížeči.
Takže rada -Jiný prohlížeč (Firefox, Explorer).

Od: dejvid
Datum: 10.09.12 17:28

Já jsem zvyklí na Chrom i když na ostatních také umím ale jsem na něm zvyklí a vím že něž jsem dělal reinstalaci tak to šlo i na Chromu takýže já vřím že to nějak půjde

Od: bena*
Datum: 10.09.12 18:08

Víte, že Google Chrome odesílá Vaše soukromá data (například kam chodíte, kam se přihlašujete) a ta pak mohou být využívána k marketingovým účelům?

V počítači máte určitě předinstalovaný Internet Explorer, zkuste ho a uvidíte. Pokud máte Windows Vista nebo WIndows 7, stáhněte a nainstalujte si nejnovější Internet Explorer 9, pokud ho tam nemáte. Pokud máte starší WIndows XP, nainstalujte si verzi 8.

Ke stažení zde: http://windows.microsoft.com/…nternet-explorer/downloads/ie

Pozn.: Pokud máte v IE různé lišty od ASK, Google, ICQ, Yahoo!, Babylon. Crawler a dalších, tak je odinstalujte. Zpomalují IE, zabírají místo, způsobují jeho pády a některé zpomalují i celý počítač.

Nebo pokud se Vám IE nebude líbit, zkuste Avant Browser Lite (verzi Ultimate většina lidí nevyužije, ta je pro vývojaře, aby nemuseli instalovat další prohlížeče) nebo Operu. I ten Firefox není špatnou volbou. Ale Google chrome opravdu NEdoporučuji.

Od: radlik2*
Datum: 10.09.12 17:39

skus odinstalovat chrome,zase ho nainstalovat ten chrome a pak nainstalovat plugin

Datum: 11.09.12 17:49

Já bych viděl problém v tom...já to nějak nainstaluji...to je vcelku široký pojem. Nějak nainstaluji. Chtělo by to nainstalovat správně. Pak to musí fungovat. Nevím, jen odhaduji, že se bude jednat o nějaký flash player.

Stáhni si ten který potřebuješ (podle systému a používanýho prohlížeče) pak vypni Chrome a nainstaluj flash player.

Stahuj odsud http://get.adobe.com/cz/flashplayer/otherversions/

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.