Záloha dat a nastavení

Od: Datum: 08.09.12 20:28 odpovědí: 3 změna: 12.09.12 17:05

Dobrý den, chci dát notebook na reklamaci a momentálně přemýšlím, jak co nejlépe zálohovat data a veškerá nastavení, abych mohl uvést v případě výměny nový notebook do původního stavu se vším všudy. Vím, že je třeba přemístění vlastních dat mimo ntb, export registru nebo oblíbených položek ve webovém prohlížeči, spíš si ale říkám, v jakém pořadí to všechno naskládat zpět. Podle mého bude potřeba nejprve 1. rozdělit znovu disk na vlastní oddíly, potom 2. vložit zpět data, 3. nainstalovat programy, 4. importovat oblíbené položky, 5. importovat obsah registru. Je dané pořadí správné nebo by bylo lepší některé kroky prohodit, případně přidat jiné? Díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kytara
Datum: 08.09.12 20:41

Jestli je to na win xp, tak použít windows backup v příslušenství windowsů, kterým zazálohovat všechny data plus registry. Vypálit na DVD nebo více DVD. Na nově třeba zformátovaný disk nainstalovat nově xp se stejným sp. Pak všechno vrátit z vypáleného backupu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sniper
Datum: 08.09.12 20:53

Aha, to jsem nezmínil. Je to Windows 7.

Od: chucknorris
Datum: 12.09.12 17:05

koukni se na acronis true image ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.