Facebook- chat

Od: Datum: 08.09.12 16:15 odpovědí: 6 změna: 08.09.12 23:56

Dobrý den, až do dneška jsem měla na facebooku takový ten chat, který je na pravé straně neustále vidět. Nad ním se mi ještě zobrazovaly příspěvky přátel. Ale dneska když jsem přešla na FB, tak tam mám ten starý, který je pořád schovaný na liště a podle mě je totálně na houby. :D Nevíte někdo, proč se mi to tak z ničeho nic změnilo? Jo a mimochodem odpovědi typu: Zruš si FB, nebo Facebook je kravina a raději běž ven, si prosím nechte. ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 16:23

Zkus zmáčknout Ctrl + F5.

doplněno 08.09.12 16:24:

A vymazat cookies.

doplněno 08.09.12 21:52:

Zkus to přes jiný prohlížeč. Třeba v Internet Exploreru, ten je už předinstalovaný.

Od: kachnicka*
Datum: 08.09.12 16:34

Bohužel to nefunguje.. :( Ale i tak děkuju za pomoc. :)

Od: askmenow*
Datum: 08.09.12 17:22

Nesedíš jen u jiného počítače? Mě totiž takto "mizí" na maličkém netbooku, na velkém monitoru se mi vždy zobrazuje ta novější verze.

Od: kachnicka*
Datum: 08.09.12 18:31

Ne, normálně mám svůj noťas. A není možnost, že se mi to stalo kvůli tomu, že jsem se v pátek ve škole přihlásila na FB přes svojí čtečku? Tam totiž podle mě ani chat pořádně nebyl :D Ale nevím, jestli to je možné.

Datum: 08.09.12 21:53

zmáčkni ctrl a otoč kolečkem (přibliž si stránku) zmizí to.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.09.12 23:56

V tom případě je lepší podržet Ctrl a zmáčknout Numlock 0. Tím se nastaví zobrazení 100%.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.