Nahrávaní videa z strizna.cz

Od: Datum: 08.09.12 15:58 odpovědí: 3 změna: 16.10.12 16:13

Ahoj, prosím o radu. Potřeboval bych stáhnout(streamovat) jedno video který poběźí on-line(16:50) do PC ale nejde mi to. Zkoušel jsem to přes Firefox, VLC, WMP ale nejde mi to uložit. (zkoušel jsem to na tomhle online prenosu http://www.strizna.cz/video/video-636.aspx)

Neví někdo jak na to.

Pŕedem díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 16:15

Streamovat neznamená stahovat, ale naopak vysílat. Na to jak by se to dalo stáhnout ještě mrknu.

doplněno 08.09.12 16:20:

Tak jsem nic nevykoumal. VLC by to mělo zvládat, ale asi to mají nějakým způsobem ochráněné, aby se to nedalo stahovat. Zkuste na video normálně koukat a zachytávat to pomocí programu CamStudio.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.09.12 16:28

Jestli se Vám zobrazí stejná nebo podobná hláška ve screanu,pravděpodobně je to tak,jak odpovídá ,,fatalwir".

Ohodnoceno: 2x

Od: striznacz
Datum: 16.10.12 16:13

Nechápu, že máte tu drzost po internetu šířit svůj záměr o krádež.

Jistě, že to nejde, video je chráněno. Kdokoliv jej však může zhlédnout na stránkách www.strizna.cz, jak live, tak VoD.

Nechápu jediný důvod, proč by se naše video, které za naše peníze tvoříme, mělo vysílat jinde, než na našich stránkách.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.