Otevírání příloh

Od: Datum: 08.09.12 15:23 odpovědí: 6 změna: 09.09.12 12:21

Dobrý den, prosím o radu, když mi někdo pošle přílohu nějakou, tak ji bohužel neotevřu, naskočí mi program internet explorer přestal pracovat a tato babulka mi průběžne naskakuje i normálně, když jsu na internetu, nveíte co s tím a jak nebo co si nainstalovat, abych otevřela všechny přílohy?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 16:12

Máte nejnovější Internet explorer? Já bych doporučil jiný prohlížeč. Třeba Firefox, Operu nebo Maxthon. Hlavně ne Google Chrome. *stop*

doplněno 08.09.12 16:31:

http://windows.microsoft.com/…Internet-Explorer-youre-using

Ohodnoceno: 1x

Od: kasandra70*
Datum: 08.09.12 16:22

nevím jeslti mám nejnovější, jak to zjistím a jak´ho získat? normálně nainstalovat novější verzi?

Datum: 09.09.12 04:06

V přílohách se nejčastěji posílají dokumenty, tabulky nebo prezentace (k jejich otevření potřebujete Ms Office nebo Open Office či Libre Office), PDF (Foxit Reader) a obrázky (na ty doporučuji Irfan View).

S výjimkou Ms Office (tu je nutno zakoupit) najdete potřebné programy např. na Stahuj.cz .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.09.12 07:55

ještě se zeptám, když si nainstaluji novější verzi Internetu, tak minule se mi vše ztratilo, jak to udělat, abych měla vše zachované?

Od: bena*
Datum: 09.09.12 08:23

Pokud si nainstalujete nový Internet Explorer, nic neztratíte. Vy vlastně ten starý aktualizujete.

Pokud ale budete instalovat jiný prohlížeč (třeba Avant Browser nebo Operu), tak vše zůstane v IE a budete si to muset přes funkci Import&export přesunout do nového prohlížeče.

Ještě se zeptám - nemáte v Internet exploreru takové lišty od Google, ASK, babylon, ICQ či od jiných výrobců? Pokud ano, odinstalujte je, protože IE zpomalují a možná můžou za to, že vám prohlížeč padá.

Nejnovější Internet Explorer 9 si stáhnete tady: http://windows.microsoft.com/…nternet-explorer/downloads/ie

Pokud máte Windows XP, tak si stáhněte starší IE8, protože nejnovější IE9 tam nefunguje.

Pokud by problém trval, tak skočte do Start-Ovládací panely-Možnosti internetu-Upřesnit a tam klikněte dole na tlačítko Obnovit... tím se IE vyresetuje do původního nastavení (oblíbené položky by měly zůstat netknuté).

Datum: 09.09.12 12:21

moc děkuji za rady, vážně moc moc děkuju

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.