Jak cestovat s ntb?

Od: Datum: 07.09.12 16:18 odpovědí: 3 změna: 07.09.12 19:19

Ahojte,

brzy mě čeká nástup na VŠ, s čímž se pojí každotýdenní dojíždění domů a zpět do místa školy. Od ntb mám brašnu, kterou jsem dostala při jeho koupi, avšak mě přijde nepohodlné a komplikované chodit ověšená jako stroměček - velký bágl na zádech + brašna přes rameno nebo v ruce.

Dát brašnu do báglu? A co v zimě - zateplit ntb?

Můj bágl nemá vyloženě kapsu na ntb.

Jak to řešíte Vy při cestování, popř. zkušenost přímo nějakého školáka?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 07.09.12 16:37

Zateplovat notes je obvykle zbytečné, jen po příchodu do tepla jej musíš před zapnutím nechat aklimatizovat (aby se na něm nesrážela vzdušná vlhkost). Ve velkých mrazech (a delším ´pobytu´) je pak vhodné vytáhnout baterku a převážet ji třeba v kapse.

Brašnu s notesem klidně můžeš dát do báglu nebo převážet jen notes holý (doma jej asi jenom dáš na stůl, dále cestovat s ním nebudeš).

Nejsem už, pravda, student, ale pokud někam jedu s báglem a současně beru notesa, jede v báglu bez brašny, nabíječka v kapse batohu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: janamm*
Datum: 07.09.12 16:38

ahoj, také jsem vysokoškolák takže jsem řešila tento problém.:) Já sem zustala u brašny, sice s batohem a brašnou jsem si připadala jako vánoční stromeček ale není to nejhorší..:) Jinak notebook zateplovat nemusíš, vozila sem ho v zimě 4 roky a nic se mi s ním nestalo, je to v pohodě.:) Pokud budeš mít v batohu místo, muzes to vlozit do něj ale opatrne mezi oblečení a neházet s batohem...:)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mongrela*
Datum: 07.09.12 19:19

Tak děkuji rádci, pokusím se nějak zařídit :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.