Notebook do 10000 Kč?

Od: Datum: 06.09.12 17:46 odpovědí: 3 změna: 06.09.12 22:02

Čau,chci se zeptat,jakej asi nejlepší NTB za tuto cenu byste mi doporučily?Dík

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucimera*
Datum: 06.09.12 17:58

Záleží na tom, co chcete, aby váš notebook ovládal. Elektroniku vybírat zásadně podle funkcí a parametrů, ne podle vzhledu. Když bude například na výběr mezi červeným a černým notebookem, a černý bude sice vzhledově horší, ale fukčně mnohem lepší, berte černý. Hlavně aby zařízení plnilo funkci a mělo i něco navíc, když už si za ty peníze pořizujete notebook úplně nový. Taky to chce, aby něco vydržel, aby byl od známé značky, například Hp, Asus, Dell, Lenovo...značek je mnoho a provedení taktéž.

Myslím, že na notebooku není třeba šetřit. Jestli bude stát 10 tisíc nebo 13 tisíc, to už je jedno. Jestli máte našetřeno, je lepší si na kvalitní a dobrý notebook ty tři tisíce kupříkladu připlatit, než pak s levným notebookem měsíc co měsíc obíhat servisy, když se něco pokazí. A notebook je zrovna zařízení, které můžete využívat denně, takže je vlastně namáháno mnohem víc než třeba takový mixér.

No, přidávám odkaz, třeba si z nabídky něco vyberete, aby to bylo i cenově přijatelné :) Hodně štěstí při vybírání.

http://notebooky.heureka.cz/

Od: ntb
Datum: 06.09.12 19:03

Jako neznalec do počítačů nejsem,takže jsem jen chtěl vědět,co by mi tak doporučili ostatní.To víte,že podle vzhledu nevybírám,ale podle parametrů,ale díky za odpověd...

Datum: 06.09.12 22:02

Opravdu záleží na tom, na co počítač chcete. Za sebe dodávám - jen ne ACER. To je mezi počítači stejné, jako mezi auty Renault. S obojím jsem si užil své... :( Naopak dobré jsou Toshiby, MSI a aktuálně píšu z prastarého HP compaq, který denně tahám po servisech - a taky si nemůžu na něj stěžovat.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.