Videa z You Tube na flešku jako audio

Od: Datum: 06.09.12 11:48 odpovědí: 8 změna: 07.09.12 20:07

Mám na You Tube uloženo asi 120 nahrávek v t.zv.oblíbená videa.Existuje nějaká možnost tyto nahrávky, ale jen jako audio, přesunout na flešku, abych je mohl poslouchat v autě? Přesunout najednou, ne jednotlivě..Díky za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mongrela*
Datum: 06.09.12 11:58

Mělo by to jít přes program Youtubedownloader.

Avšak nemám zkušenosti.

Datum: 06.09.12 12:21

Hromadně to s největší pravděpodobností nepůjde. Jednotlivě ano. Existuje docela dost progámků na stažení videa z YouTube. Některá jsou třeba dokonce jako aplikace v prohlížeči (FireFox). Používám to doma. Pak ty videa ale budeš muset grabnou do Mp3 a nebo sehnat takový program, který nabídne při uložení videa i například formát Mp3.

Od: bena*
Datum: 06.09.12 12:49

To jsou rádci tady...:D

Ano možnost je, a je velice jednoduchá. Stáhněte a nainstalujte si Format factory, klikněte na Audio, zvolte MP3 a naházejte tam ta videa a spusťte konverzi. A to je celá sranda.

Jinak při instalaci Format factory odmítněte instalaci ASK toolbaru.

Datum: 07.09.12 20:07

Asi jsem špatně popsal o co mi jde.Jde právě o to abych tam nemusel jednotlivě "házet" videa ale najít způsob, jak nemuset psát po každém videu znovu další URL.Na You Tube jsou má videa uložena v položce "oblíbená videa" t.zn.je to nepřerušovaný proud videi, tak myslím, že asi existujen ějaký program, který ten nepřerušovaný tok umí využít.Jinak díky všem za rady.

Datum: 06.09.12 15:38

Osobně mi nejjednodušší přijde http://sosal.cz/

Za vyzkoušení to stojí

Datum: 06.09.12 19:43

jDownloader může stahovat přímo pouze zvuk, bez videa. Odkazy do něj hromadně vkládat jdou, takže stačí, jestli je z těch oblíbených dostanete všechny pohromadě a správně :)

Od: raketkacz
Datum: 07.09.12 14:12

já bych doporučil aTube Catcher (ke stažení např. tady) - stačí tam jen naházet linky a zvolit výstupní formát na mp3

Od: lujs®
Datum: 07.09.12 14:14

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.