Monitor-nastavení hl.stránky

Od: Datum: 05.09.12 22:47 odpovědí: 4 změna: 06.09.12 12:23

POTŘEBUJU ROZTÁHNOUT DOMOVSKOU SRÁNKU NA CELÝ MONITOR ,,CHYBÍ MI 1CM NA ŠÍŘKU

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wallkysek*
Datum: 05.09.12 22:57

Za prvé, nepište Caps lockem prosím, za druhé, popište více svůj problém, za třetí zkuste tlačitko mezi křížkem a čárkou :)

Od: wallkysek*
Datum: 05.09.12 22:59

nebo možná, co myslíte pod pojmem Domovská stánku? myslíte kompletní obrazovku monitoru? Pokud ano tak jsou u monitoru (pokud je stolní) taková tlačítka, budete si muset najet do menu najít tam požadovanou fci a pak pomocí +/- roztahovat posouvat obraz.

Datum: 06.09.12 00:32

I já se přimlouvám za normální psaní, velká písmena se mi špatně čtou.

Odhaduji, že mluvíte o webu, a že máte šířku stránky nastavenu v pixelech nebo v procentech. Mně se osvědčuje nastawit šířku na 100%. Pak by se měla zobrazit na šířku okna prohlížeče.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.09.12 12:23

Ne vždy. Třeba zrovna tyhle stránky mají nastavenou maximální šířku a větší se bez ručního zvětšení (>100 %) nezobrazí. Pak se s tím nedá nic dělat.

Pokud stránky max. šířku udanou nemají, mohlo by ještě pomoct nastavení zobrazení na "Přizpůsobit šířku" (nebo podobné, už si to nepamatuji), ale spíše ne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.