E.mail - seznam - problém

Od: Datum: 05.09.12 04:56 odpovědí: 8 změna: 09.05.16 08:46

Zdravím, při otvírání mailu na seznamu se mi objevuje následující :

Toto připojení není důvěryhodné
Požádali jste Firefox o zabezpečené připojení k serveru login.szn.cz, ale nelze ověřit, že tomu tak skutečně je.
Pokud je požadováno zabezpečené připojení, měl by server předložit důvěryhodnou identifikaci a tím prokázat, že se připojujete na správné místo. Nicméně, identita tohoto serveru nemohla být ověřena.
Co mám teď dělat?
Pokud se k tomuto serveru obvykle připojujete bez problému, může tato chyba znamenat, že se za tento server někdo snaží vydávat, a neměli byste pokračovat.

Můžete mi poradit, co s tím? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 05.09.12 06:23
Hlášku ignorujte a normálně se připojte do schránky. Případně zkuste jiný prohlížeč, třeba Internet Explorer nebo Opera.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.09.12 07:47

Podívejte se, co tam je za certifikát. Klikněte na globus vlevo od adresy, pak Více informací, Zobrazit certifikát. Měl by být od Thawte SSL CA a v detailech by měl mít tohle. Jestli tam je něco jiného, nepřihlašujte se.

Datum: 05.09.12 08:41

Může to dělat také nastavení antivirového programu, zkuste vypnout kontrolu SSL.Problému se zbavíte používání e-mailového klienta, přihlašování přes webové rozhraní je "takové divné"

Datum: 05.09.12 21:39

Také mi to jednu dobu dělalo. Ignoroval jsem to a po pár dnech to přestalo.

Datum: 06.09.12 10:28

Jednou se mi tahle hláška objevovala, když mi na compu vypadl systémový čas (špatná baterka) a nesouhlasilo datum platnosti certifikátu. Opravil jsem čas a bylo to.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.09.12 19:56

Všem Vám děkuji za rady, vypadl mi systémový čas -baterie.

Od: dagmarsiposova
Datum: 16.02.16 23:53

Dobrý den,

mám ještě jednu adresu na seznamu - andreamarty@seznam.cz a heslo. Heslo jsem nezapoomněla a nejde mi přihlásit se, stále to píše špatné heslo, či název mail. adresy. Nic se nezmněnilo. Tak kde je problém?

Díky.DŠ

Od: romanafrimlova
Datum: 09.05.16 08:46

Zdravím, při otvírání mailu na seznamu se mi objevuje následující :

Toto připojení není důvěryhodné
Požádali jste Firefox o zabezpečené připojení k serveru login.szn.cz, ale nelze ověřit, že tomu tak skutečně je.
Pokud je požadováno zabezpečené připojení, měl by server předložit důvěryhodnou identifikaci a tím prokázat, že se připojujete na správné místo. Nicméně, identita tohoto serveru nemohla být ověřena.
Co mám teď dělat?
Pokud se k tomuto serveru obvykle připojujete bez problému, může tato chyba znamenat, že se za tento server někdo snaží vydávat, a neměli byste pokračovat.

Můžete mi poradit, co s tím? Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.