Drupal a Toplist

Od: Datum: 04.09.12 18:46 odpovědí: 4 změna: 04.09.12 22:13

Ahoj všem,
mám menší problém. Návštěvnost webu si chci dát do bloku - vytvořím blok, umístím ho a do obsahu vložím kód vygenerovaný toplistem

Ovšem, drupal (verze 6) mi po uložení bloku nic neukazuje, zkontroloval jsem tedy ten block, v jakém formátování je vytvořen - nastavil jsem Full HTML bez jakýchkoliv automatických úprav (zalamování řádků, oprava HMTL, apod.. to jsem vše vypnul).
Ovšem - stále se nic nezobrazuje.
Zkoušel jsem nějaké obrázky z googlu jen pro test, a normálně se vkládají. Když si otevřu ten obrázek Toplistu
http://toplist.cz/count.asp?id=1368120&logo=mc
v prohlížeči, obrázek mi to ukáže... ale do drupalu ze záhadného důvodu nelze vložit.
Na internetu se píše, že je dobré použít modul (který je ovšem na verzi 5) nebo smazat přebytečné mezery (to jsem zkoušel, nic nepomohlo).
Nemůže na to mít nějaký vliv část

?id=1368120&logo=mc

v názvu toho generovaného obrázku?
Nějaké nápady jak to vyřešit?
Budu rád za jakoukoliv pomoc
Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 19:44

Co když vložíte samotný img, bez a?

Můžete dát odkaz, kde to je vložené ve stránce?

id a logo je právě to, co generuje váš specifický obrázek (id svázáno s vaším webem a účtem pro identifikaci, logo nejspíš bude vzhled)

Ohodnoceno: 2x

Od: polivkar
Datum: 04.09.12 21:19

To, jestli to je obaleno v odkazu nic nezměnilo.. zkusil jsem to bez odkazu a pořád se obrázek generuje.

A je to přesně tak jak říkáte, ID je přiděleno přímo od TopListu, logo určuje typ obrázku, který jsem si zvolil.. Bez té proměnné logo by tam byla jen elipsa s logem Toplistu... to logo co mám zvolené je obrázek počítadla přístupů.

Bohužel, stále se nechce obrázek načíst.

Co je zajímavé: vytvořil jsem v kořenovém adresáři webu (běží na Endoře) prázdný HTML soubor a tam jsem vložil jen ten obrázek (bez odkazu) tak, jak bych ho vložil do panelu samotného. Ani tentokrát se však obrázek nenačetl.

Datum: 04.09.12 21:20

*obrázek negeneruje - to byl překlep

Jinak, ta adresa je tady http://www.freescena.g6.cz/ sekce návštěvnost.

Datum: 04.09.12 22:13

Vyřešeno

Chyba byla na mé straně - plugin AdBlock Plus mi to blokoval.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.