Koupě Webu domény

Od: Datum: 03.09.12 12:35 odpovědí: 4 změna: 04.09.12 04:19

Dobrý den. Chtěl bych vědět jestli se vyplatí koupit takový to web http://webtrh.cz/191877-web-c…vani-automat-rezervaci-hotelu Má s tím už někdo zkušenost . Nevím o tom prakticky nic ale rád bych si tímto způsobem vydělal . Děkuji za odpovědi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.09.12 12:42

Jako kupující bych si položil otázku - "proč ten borec prodává za pár peněz (5kKč), zlatý důl (´slibuje´ zisk až desetitíců Kč měsíčně)?"... A odpověděl bych si - "protože kecá"...

A šel bych od toho...

*smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.09.12 13:15

Doplním rádce přede mnou...

Též bych si položil otázku, z čeho ten web generuje ty peníze za kliknutí? Má snad autor webu smlouvy s každým hotelem, aby mu platili pokaždé, když "na ně někdo klikne"? To by ten hotel přišel brzo na buben...

Za mě... smrdí to a nešel bych do toho.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jandin
Datum: 04.09.12 02:22

Když WEB, tak svůj vlastní. Důvodú k prodeji WEB-domény může přehršel, avšak ke koupi ... ani jeden. Nechci nic, co už někdo měl a používal.

Navíc, proč platit za něco, co lze získat zcela zdarma (WordPress, WebGarden, BlogHosting aj.) Ovšem pokud je zde snaha o vlastní seberealizaci a výdělek, pak je vhodné si zaplatit. Ovšem svou vlastní, novou a čistou BEZ HISTORIE.

Moje rada?
Zkuste si nejdříve hsting zdarma. Pokud se osvědčí, pak si zaplaťte doménu. Nic jednoduššího už není. A když se nezadaří, tak jste ušetřil cca litr za rok.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.12 04:19
avatar

Vzhledem k tomu, že se prodejci už jednou nepodařilo web prodat (a to ani po snížení ceny a přidání další domény vč. hostingu na 2 roky zdarma!), odhaduji, že to moc šancí na úspěch nemá. Informace o ceně za proklik nepovažuji za směrodatné, před koupí by bylo nutné se seznámit s přesným zněním smlouvy o affiliate programu.

Nejsem si stoprocentně jista, ale domnívám se, že k zapojení do affiliate programu byste potřeboval živnostenské oprávnění, pravděpodobně volnou živnost.

Aby Vám tato začala vydělávat, musel byste docílit vyšší návštěvnosti. Musel byste doplnit kvalitní obsah a musel byste ji hodně propagovat, což by znamenalo další výdaje.

Na Webtrhu se nabízí prodej jedné domény, ale firma Wedos spolu s doménou Levna-dovca.cz zaregistrovala konkurenční doménu Levna-dovca.eu . Web je založen na freetemplate, současnosnou hodnotu odhaduji na cca 500 až 1.000 Kč.

___ Chcete-li v nějakém oboru podnikat, je dobré si o oboru napřed opatřit informace, chcete-li koupit hotový web s doménou, je dobré si zjistit historii a opatřit další relevantní informace - např. o konkurenčních doménách, návštěvnosti apod.

doplněno 04.09.12 04:26:

Opravuji údaj z prvního odstavce. První inzerát zadal jiný uživatel Webtrhu (podívala jsem se na oba odkazy vedle sebe až po dopsání odpovědi). Je tedy možné, že byl web v dubnu či květnu t.r. prodán, a další majitel jej po cca 4 až 5 měsících prodává dále. Odhaduji, že to bude z důvodu nižšího přínosu, než očekával...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.