Zbláznil se mi PC

Od: Datum: 01.09.12 22:58 odpovědí: 3 změna: 02.09.12 11:39
avatar

Prosím vysvětlí mi někdo co se mi stalo s počítačem? Chtěl jsem udělat screen ale nešlo nic spustit. Když jsem spouštěl přes zástupce na ploše, psalo to ze nelze najít soubor xxx.exe a když jsem ho chtěl spustit přímo z .exe souboru, tak mě to ani do té složky nepustilo. Po restartu vše OK a ještě radši projedu antivirem a tak dále.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 01.09.12 23:11
avatar

No, antivir proti Hopovi asi ještě nevymysleli... *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 02.09.12 08:17

Restartuj počítač, zálohuj si vše, co můžeš a udělej čistou instalaci.

Tohle bych viděl asi na nějakýho vira (pokud nechceš dělat reinstall, projeď to Emsisoftem http://www.stahuj.centrum.cz/…pletni/emsisoft-anti-malware/) a dej vědět.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.09.12 11:39
avatar

Áha. Problém vyřešen. Takhle to začne blbnout když přes Steam pustím hru Dungeons, tak si to začne instalovat .NET framework 4 (přitom už je nainstalován), asi deset minut se to instaluje a pak to hodí chybu "Hru nelze spustit." Po restartu je zase vše v pořádku. Tentokrát jsem instalaci .NET frameworku stornoval, hra se spustila a nevypadá to že by to zase blblo.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.