Zobrazení IP na mapě. (mnoho IP najednou)

Od: Datum: 29.08.12 20:24 odpovědí: 3 změna: 04.09.12 18:26

Dobrý den, chci se zeptat zda se dá zobrazit několik set IP adres na mapě? Mám soubor s velkým počtem IP adres a já bych chtěl všechny tyto adresy zobrazit přehledně na mapě, abych věděl odkud jsou. Lze to?

Díky za pomoc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: crockett*
Datum: 29.08.12 21:21

Zdravím, můžete zkusit službu BatchGeo.com.
Stačí do toho textového pole zadat "IP Adress" (bez uvozovek) a pod to zkopírovat IP adresy, na každý řádek jednu (je to jakoby sloupec tabulky, kde záhlaví je typ údaje - IP adresa - a jednotlivé řádky pak samotné hodnoty).
Pak si je můžete nechat zobrazit na mapě. Jenom nevím, jaké je omezení počtu hodnot - ale určitě to vyzkoušejte.

Datum: 04.09.12 18:26

Tak to jdu zkusit. Prozatím jsem narazil na omezení 2500 IP adres.

doplněno 04.09.12 18:34:

A toto je výsledek. Díky moc budu tuto službu využívat i na jiné věci. http://batchgeo.com/map/d24d81d64f39431e9b6528da8b9bc3d7

Datum: 29.08.12 23:23

Jestli chcete české ip adresy, tak Vám to stejně nejspíš a především ukáže jenom Prahu. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.