Titulky k filmu

Od: Datum: 29.08.12 16:11 odpovědí: 2 změna: 29.08.12 16:31

Vůbec neumím pracovat s titulkama, takže vás prosím o radu. Když si stáhnu jenom titulky k filmu jak si to pak můžu pustit s tím filmem? :D Možná trochu blbá otázka, ale já jsem fakt totálně neschopná. :D

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.12 16:26

Podle toho, jaký přehrávač používáte. A jestli přehráváte video v počítači, nebo chcete přidat titulky třeba na DVD a spustit video v DVD přehrávači. Pokud chcete přehrát video třeba ve formátu .avi, .mkv a máte titulky ve formátu .srt, stačí je většinou stejně pojmenovat a přehrávač vám je automaticky přidá při spuštění videa. Pokud je musíte z nějakého důvodu otevřít ručně, pak najdete ve většine přehrávačů pod záložkou "Video", "Stopa titulků" možnost "Otevřít soubor", a titulky dohledáte ve složce a otevřete.

Ohodnoceno: 2x

Od: lujs®
Datum: 29.08.12 16:31

Náhodou sem si jednou stáhl film kde byli titulky zvlášť. Někdo mi poradil ať normálně pustím film a až začne běžet ať kliknu na soubor s titulkama a přetáhnu ho dovnitř do přehrávače (KMPlayer). Udělal sem to a titulky se automaticky srovnaly. Snad vám to pomůže.

Ohodnoceno: 3x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.