Problém se scannerem

Od: Datum: 29.08.12 07:39 odpovědí: 2 změna: 29.08.12 09:27

Ahoj lidičky. Koupil jsem si trojkombinaci Canon Pixma MP 280, zapojil, nainstaloval ovladače a...vše funguje, kopíruje, tiskne, ale skenuje jen na skeneru, ale ze skeneru to do PC prostě nedostanu. Zkoušel jsem několikrát přeinstalovat ovladače, koupil jsem jiný kabel ( 1,8 m ) a stále stejné. Vše funguje až na to, že do PC nemůžu nic naskenovat, stále mi vyskakuje tabulka "Nelze komunikovat se skenerem. Pravděpodobně je odpojen kabel nebo vypnut skener. Code : 5,155,55" Nejsem blázen, skener nemá samostatný vypínač a z PC můžu vytisknout cokoliv. Poradí mě někdo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: aman
Datum: 29.08.12 09:23

Dobrý den, jaký to je kabel, USB? Pokud zapojíte kabel ze scaneru do PC, tak by windows měli nahlasit, nové zařízení a měli by chtít ovladače.

Od: bena*
Datum: 29.08.12 09:27

Zkuste si nainstalovat nějakou aplikaci pro skenování. Myslím že k tiskárně bývá CD s programy.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.