LOGITECH Z506 nefunguji nektere reproduktory

Od: Datum: 28.08.12 22:13 odpovědí: 5 změna: 29.08.12 12:05

Dobry den koupil jsem si reproduktory a pri pripojeny notebooku jednik kabelem jak je v navodu tak funguji ale kdyz je dam do pc tam musi jit 3 kabely podle navodu tak jsem je nakonfiguroval v pc a v testu funguji ale pri zapnuti muziky funguji jenom predni dva a basa zbytek 3 nefunguji a zkousel jsem to i s jenom jednim kabelem jak to davam do notebooku tak jsem to dal do pc a porad nic pc je asi rok stary myslite ze to nepodporuje moje zvukova karta v pc nebo delam neco spatne

http://reprosoustavy-reproduk…ry.heureka.cz/logitech-z-506/

dekuji

doplněno 28.08.12 22:14:

mam je asi 3 tydny

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.12 22:56

ta písnička nebude v 5.1 stereo např Youtube to ve většině případech nepodporuje , zkus win.media player, ten to většinou podporoval, a pokud by si chtěl zvuk na všechny repro tak použij rozdvojky ;) a zapoj to do klasického zeleného jacku 3 kabely ;) ideálně si vygoogli nejakou pisničku v 5.1 a nebo zkus hru, která má zvuk v Dolby Digital 5.1

Datum: 29.08.12 01:05

PISNICKY POUSTIM VE WIN. MEDIA PLAYER A NEFUNGUJOU ALE JE DIVNY ZE NEFUNGUJE I STREDOVY REPRODUKTOR ZKUSIM SE JESTE ZEPTAT NA LOGITECH PROTOZE NA NOTEBOOKU MI TO FUNGUJE A TO POUSTIM STEJNY PISNICKY A NA PC NIC

Datum: 29.08.12 09:34

může to být špatně nakonfigurovaná zvukovka, středovej ti nebude fungovat, když nepujde signál do oranžového jacku zelenej je předek a černej zadek , jakou máš zvukovku? jestli interní na zákl. desce tak kolik tam máš konektorů, jestli 6 nebo 3

Datum: 29.08.12 10:12

ja nevim jsou tam tyhle ATI HDMI audio,realtek high definition audio a mam 6 konektoru

Datum: 29.08.12 12:05

takže tedy, když je tam zapojite, tak na vas vyleze ikona, ktere zařízení jste připojili?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.