Zmizení souborů

Od: Datum: 28.08.12 18:45 odpovědí: 3 změna: 29.08.12 00:14

Dobrý den, dneska si můj brácha psal na skypu a nějakým omylem při tom vymazal obsah všech složek na ploše, pouze obsah složky a podsložky tam zůstali, nevíte zda se to dá nějak vrátit zpět a taky by mě zajímalo zda někdo neví jak se mu to mohlo povíst.
předem děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: eb*
Datum: 28.08.12 19:45

Možna ale možna! by mohlo pomoct tady toto nejsem si jist http://www.slunecnice.cz/tipy…te-omylem-odstranene-soubory/
Ohodnoceno: 2x
 
Od: bena*
Datum: 28.08.12 20:02

Zkuste použít program Recuva.

Jinak na plochu patří pouze spouštěče nejpoužívanějších programů, nic tam neskladujte! Na to jsou složky Dokumenty, Obrázky, atp., které najdete ve Startu. Lze si tam dát i odkazy na plochu, které mají zanedbatelnou velikost,

Tady jde o to, že systém když se načítá, načítá celý obsah plochy do paměti RAm a pak to tam drží. Počítač při vyšší zátěži je pak dřív pomalejší a seká se snadněji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.12 00:14
avatar

Podívejte se napřed do koše (divil/a byste se kolik lidí považuje soubory za smazané pouhým vyhozením do koše), programy použijte teprve, když v koši nic nebude.

Povést se mu to mohlo přes kontextové menu. Mohl po předchozím označením všeho na něco kliknout pravým tlačítkem a místo požadované akce kliknout na "odstranit".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.