Založení-vytvoření www.stránky

Od: Datum: 27.08.12 22:10 odpovědí: 6 změna: 28.08.12 19:44

Ahoj lidičky -rád bych vaše rady.Potřebuji vytvořit založit www.stránky..ale né takové ty nehezké ale poloprofesionální - prostě takové aby už něco na trhu znamenal.Co vše je potřeba k založení?Najdu někde návodíky?Kolik to stojí ročně?kdo je nejlepší?Kde a jak mám požádat např.společnosti abych jim mohl nabídnout místo pro jejich reklamu a kolik mi tak mohou nabídnout kč?

Bude to stránka o počasí - náš zakladatel vytvořil www.facebook.com/vcasnevarovani a já mám za úkol sehnat www.stránky.

Tedy tento odkaz je pro Vás lidičky - kteří mi chcete poradit a budete se ptát ,,jaké stránky vytvořit - k jakému tématu.Proto ten odkaz na meteo.

Děkuji všem za rady.

Karel.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: aman
Datum: 27.08.12 22:27

nejdříve to chce doménu http://www.forpsi.com/domain/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.12 22:30

Dobrá - to potřebuji vědět...tedy zaregistruji si domenu...a dále?

Datum: 27.08.12 22:45
avatar

... se naučíte programovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.12 23:00
avatar

Záleží na tom, co to má umět. Slušně vypadající web uděláte i v nějakém CMS (wordpress, joomla, dotnetnuke, php fusion) se slušnou šablonou, ale bude to "poznat". Aby to poznat na první pohled nebylo, už tomu budete muset nějaký čas a znalosti věnovat.

Studenti vám web sesmolej za pár stovek.. případně poptat nějakou nabídku a vybrat si podle referencí. V podstatě za běžnou prezentaci dáte firmě čtyřku a vejš, za speciální řešení konkrétních požadavků třeba dvanáct, patnáct..

Doménu kupte až s hostingem, předejdete zbytečným problémům (pokud to teda neplánujete hostovat někde na freehostingu, pak by doména stačila).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.12 15:19

Mohu vědět...co je vlastně tak drahé na té stránce jak píšete ty neuvěřitelné tisíce?

jde mi o to aby stránka měla místo pro reklamu - tedy aby poten.sponzor či firma kterou oslovím aby podporovalo mojí stránku a já na oplátku mohl vkládat na bok třeba reklamu která by byla v nějakém formátu který se musí splňovat.

Co říkáte na stránky ty co si můžete vytvořit zadarmo -pak si je můžete za peníze nějak rozšířit ale zajímá mě zda rozšířím graf.pohled,že ta stránka bude lepší.

Třeba toto ( http://meteo-vcasne-varovani.webnode.cz/ ) byl jen základ ale opravdu přátelé jen a jen maličký základ...zkouška jak to asi vidí člověk na netu.

Můj předpoklad je aby to bylo daleko lepší...myslíte,že webnode.cz dokáže nabídnout něco rozumného?

Děkuji za radu a na závěr - někdo umí to a to...já prostě vytváření stránek a programování opravdu moc neumím:(

Datum: 28.08.12 19:44
avatar

To se nám ale popletly dohromady dvě různé věci. Tady píšete o sponzoru, partnerovi, který vám za úplatu nebo nějakým vzájemně prospěšným způsobem hodí svoje reklamy k vám, vy k němu..

Ty neuvěřitelné tisíce byly cenou za zakázku, pokud to zadáte osobě/firmě a dostanete hotové, funkční dílo. V podstatě platíte jedinou věc (když se pominou srandy jako hosting, doména a běžná režie firmy) a tou je čas.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.