SIMCITY 3000 pod W7

Od: Datum: 27.08.12 15:59 odpovědí: 3 změna: 27.08.12 18:43

Hoy, tak sem oprášil starý SIMCity 3000 a nainstaloval. Nejdřív (před měsícem) mi to chodilo jako na xpčkách vpohodě, ale teď je to spíš na epileptycký záchvat. Spustím hru a video co se má při startu přehrát tak se nepřehraje jen hraje zvuk, když se dostanu na hlavní nabídku ve hře tak bliká jako blinkr u 120tky. Mám pocit že je to způsobené grafikou ale zkoušel jsem odinstalovat změnit rozlišení, marně. Nevíte co stím? Používám W7 64bit Professional a grafika je cca 512 ati radeon 3400 (3200)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 27.08.12 16:06

Zkuste nainstalovat prostředí XP Mode a hru spustit v něm.

64bit systém není 100% kompatibilní s 32bitovým software a proto tam nemusí některý 32bitový software běžet správně.

Od: martinzprahy*
Datum: 27.08.12 16:09

Xp to mám nainstalované. Takže spustit , vložit CD a rozběhnout?

Od: bena*
Datum: 27.08.12 18:43

Pokud máte XP Mode, tak ho spusťte vložte CD s hrou a zkuste to rozběhnout.

Prostředí XP mode je takový virtuální počítač, kde máte nainstalovaná Windows XP.

Též můžete přímo programu ve Windows 7 nastavit v jeho Vlastnostech, aby se spouštěl s komaptibilitou Windows XP.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.