Minecraft vs premium

Od: Datum: 27.08.12 14:59 odpovědí: 4 změna: 27.08.12 16:00
Ahoj včera jsem si koupil minecraft premium account na minecraft.net a tam jsem provedl platbu a po zaplaceni mi psali ze jsou radi za zakoupeni minecraftu a ze se mi ucet aktivuje do hodiny a taky ze mi prijde e-mail. Jenze stale mi neprisel e-mail a nemam premium. Nevite kdo ma zkusenosti do kolika dnu budu mit premium? Dekuji vám.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.12 15:20

Jak jsi platil? Kartou?

doplněno 27.08.12 17:32:

Ja to take zkousel kartou. Taky mi to napsalo ze mam zaplaceno at si pockam ale nic. Pockej az prijde vypis z uctu te karty a podivej se jestli jim odesla platba tech 20eur. V mym vypisu bylo napsano ze jsem jim zaplatil 0kč takže se jim to nezaplatilo. Nakonec jsem to koupil přes PayPal a měl jsem ho hned.

Od: tuatam
Datum: 27.08.12 15:48

Jo, minecraft.net je trošku zasekanej takže počkej cca 12 hodin nebo radši den. Zkontroluj v mailu SPAM koš..

Od: anthik
Datum: 27.08.12 15:59

platil jsem vcera a platební kartou

Od: anthik
Datum: 27.08.12 16:00

v koši ani ve spamu nic nemám

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.