Má někdo zkušenost s Rajfilmu.cz?

Od: Datum: 02.03.13 12:11 odpovědí: 2 změna: 02.03.13 12:36

Ahoj,ráda bych se zeptala..na stránkách Rajfilmu.cz je vyžadován k online shlédnutí,nebo stažení filmu jakýsi Got Clip plugin,respektive Got Clip downloader,ale mně to s tím stejně nefunguje,jen mi to nadělá v noťasi paseku(ale možná jsem nedávala pozor a při instalaci bezmyšlenkovitě vše odklikávala),ale každopádně mi to přijde nějaký divný. Má s těmito stránkami někdo vlastní zkušenost a pokud ano afunguje mu to,co mám udělat. Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.13 12:29
avatar

1. Tento web nabízí databázi filmů, trailerů k filmům a umožňuje stáhnutí titulků k filmům z webu www.titulky.com.
2. Tento web nepodporuje nelegální šíření filmů, najdete zde výhradně filmové trailery a informace, které jsou volně dostupné na webech jako YouTube, IMDB nebo ČSFD.
3. Žádný ze zde případně zobrazených souborů se nenachází na tomto serveru a také žádný odkaz přímo neodkazuje na autorské dílo, jehož šíření by mohlo být v rozporu s autorským zákonem.
4. Tento web je primárně určen k propagaci softwaru GotClip Downloader, který umožňuje stahovat multimediální obsah, a demonstraci jeho funkcí.
5. Stažení filmu (audiovizuálního díla) či konkrétní film, jehož trailer a informace se nachází na tomto webu, není vymahatelné soudní cestou ani žádným jiným způsobem.
6. Pokud některému bodu podmínek nerozumíte nebo s ním nesouhlasíte, neklikejte na žádný z odkazů na tomto webu a web opusťte.
7. Stažením a instalací GotClip Downloader souhlasíte, že jste se seznámil/a s těmito podmínkami, rozumíte jim a berete je na vědomí.

doplněno 02.03.13 12:31:

Ze stránky "Stáhnout film..." nic nestáhneš, protože tam nic není.

doplněno 02.03.13 12:33:

Můžeš stáhnout jedině trailer na stránce s popisem filmu, ten však je uložený na YouTube. GotClip odinstaluj tímto, je naprosto zbytečný.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.03.13 12:36

Už se mi asi rozsvítilo. Díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.