Paypal - účet

Od: Datum: 24.08.12 17:44 odpovědí: 8 změna: 25.08.12 12:21

Ahoj... chci začít prodávat něco na aukru. Otevřel jsem si účet na Paypalu. Aktivoval jsem si email ale ještě jsem do něj nevložil žádné peníze.
Otázka je tedy : Může mi někdo cízí poslat na účet peníze?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.12 17:51

Ano muze.

Od: mowla*
Datum: 24.08.12 17:52

Bez problému - na ´účtu´ klidně může být nulový zůstatek - a platbu přijmout lze...

;)

Od: hop®
Datum: 24.08.12 17:55

Pokud budete prodávat na Aukru, počítejte že většina kupujících Vám budel platit na PayU, což je jakýsi interní Pay účet pro aukro. Z tohoto účtu se můžete peníze převádět na svůj účet, nakupovat za tyto peníze nelze.

Peníze na Váš PayPal účet lze převést, identifikátorem je právě Váš mail.

Od: guy
Datum: 24.08.12 18:07

Takže když mi někdo zaplatí přez PayU na můj PayU účet tak já si to z toho svého účtu převedu na Paypal? Co mám tedy vyplnit do toho výběru když při placení na PayPal potřebujete zadat do poznámek transfer ID.

Datum: 24.08.12 18:15

Na Váš účet PayU nelze platit z PayU ale pouze bankovním převodem. Z Vašeho PayU účtu lze opět peníze přeéíst na Váš bankovní účet, Převod z PayU na PayU Aukro neumí...

Transfer ID je identifikace platby, je nutne ji vyplnit správně, jinak platba nebude spárována. Osobně použvám přímý převod z banky (Raiffka), PayPal mne přesměruje přímo do internetbankingu a toto ID je již předvyplněno jako v.s.

doplněno 24.08.12 18:18:

Více konkrétních informací zde: https://www.paypal-dobijeni.cz/faq.php

Datum: 24.08.12 18:20

Hopiku nezamotal ses do toho trochu?

doplněno 24.08.12 19:10:

Jednou mluvis o PayU pak zas o PayPalu.

Datum: 24.08.12 18:47

Myslím že ne, Fatálku, co máš konkrétně na mysli?

doplněno 24.08.12 19:13:

Ano, tazatel se ptal kvůli obchodování na Aukru (PayU) i na účet na PayPalu, objasňuji oba účty zároveň, ač spolu (kromě principu) nemají nic společného...

Datum: 25.08.12 12:21

Když jde o Paypal. Založil jsem si účet a měsíc z nějakého důvodu jsem tam nedostal ani korunu, ani neposlal, je to důvod k tomu že by mi oni smazali účet?...Nedostal jsem ani žádný email o zrušení a jsem si jistý že tam heslo dávám správné, protože mám na tyto věci speciální heslo nick i email...Děkuji moc

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.