1x

Špatné zkušenosti s obchodni-nabidky.cz

Od: Datum: 20.08.12 18:24 odpovědí: 38 změna: 15.05.13 15:23

Zdravím...máte nějaké zkušenosti s tímto portálem? Zaregistroval jsem se tam jelikož jsem živnostník ale nezaklikl jsem nic za co bych měl platit...prý je registrace zdarma...a ouha...přišla mi faktura na platbu... co s tím? Žalobu samozřejmě nechci...je to zdlouhavé...napsal jsem jim a čekám... nemá někdo také zkušenosti s tímto? Děkuji Bohm

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 20.08.12 18:32

A není chyba v tom, že lidi si napřed nepřečtou řáádně podmínky? To je smlouva či návrh? Smlouvy se vypovídají.

Ohodnoceno: 0x

Od: pb1973*
Datum: 20.08.12 18:36

becné podmínky jsem si samozřejmě četl...ale v žádném případě jsem za to nechtěl nc platit a nalákalo mě že je registrace zdarma... podmínky viz zde... http://ulozto.cz/xZTpox4/obecne-podminky-portalu-docx

Od: 2m
Datum: 24.10.12 13:05

Dobrý den,

také jsme si vědomě nic neobjednal, provedl registraci ZDARMA, přesto přišla faktura, pak omluva a ted chodí email s textem: Ssdělujeme Vám opětovnou informaci o možném zrušení volitelných (placených) služeb, toto zrušení lze provést do konce tohoto měsíce, tedy do 31.10.2012 a to v editaci ve Vašem profilu.
Na jejich stránky www.obchodni-nabídky.cz se nelze přihlásit a cokoliv změnit, na email postmaster@obchodní-nabidky.cz nereagují a telefon 608240581 je nedostupný.
Fakturu jsme neuhradili, ale emialy jsou nepříjemné. Podklady jsem předal ČOI.

Od: nigel
Datum: 21.08.12 09:08

Máme úplně stejný problém, jako Vy, fakturu rozhodně zaplatíme, nechci riskovat nějkou žalobu nebo exekuci, nicméně budu se snažit zjistit, kde jejich - dle mého názoru - nekalé obchodní praktiky nahlásit.

Od: mukracz
Datum: 23.08.12 14:21

Dobrý den,

ten samý problém rešíme s tímto portálem v současnosti. Zatím nám nikdo od nich neodpověděl. Také jsme si zadali jen registraci zdarma bez "Volitelných služeb". Následně nám přišla faktura na tyto "Volitelné služby". Žádnou smlouvu jsme neobrželi a ani nepodepsali. Obrátíme se na ČOI.

S pozdravem mukra electronic s.r.o.

Datum: 21.08.12 15:33

Zkušenosti s portálem nemám, ale pročetla jsem si jejich podmínky. Podle mne nejsou v podmínkách jednoznačně určeny (podle mne by měly vyjmenovány) automatické služby (ty mají být zdarma) a služby, za něž je třeba platit (i ty by měly být vyjmenovány).

Je-li přístup k něčemu někdy zdarma a někdy zpoplatněn, nemůže to dělat dobrotu.

Ohodnoceno: 2x

Od: matan*
Datum: 22.08.12 18:37

Proč by Jste to měl platit? Ve svých obecných podmínkách zmiňují nikoliv registraci, ale Smlouvu - obdržel Jste ji?Dále uvádějí, že spory řeší pouze jeden rozhodce - dle novely zákona ( 19/2012 sb.) platné od dubna letošního roku je v případě jedinného rozhodce nutná další samostatná smlouva o sporech podepsaná oběma stranami a v žádném případě nestačí aby toto bylo v obecných podmínkách - obdržel Jste a podepsal? V registračním formuláři byla předem zaškrtnuta políčka na placené služby nebo Jste je zaškrtnul Vy? - tímto Jste byl uveden v omyl. Bez uvedených smluv Vám nemají právo fakturovat za své služby, protože je to celé neplatné a v rozporu s platnými zákony (a samozřejmě i dobrými mravy). Doporučuji Vám obrátit se na ČOI. Martin

Od: branynet*
Datum: 26.08.12 23:47

Dobry den, taky jsem naletel a platit nechci, ale v podstate jsem si svou blbosti podepsal rocni placeni. Vyrok v podminek firmy MIDODA : "Smlouvou je smlouva o poskytování Služeb, která je uzavřena mezi Smluvními stranami (Klient a Provozovatel) registrací Klienta na Portálu" chapu tak, ze kdyz se zaregistruji a zaskrtnu souhlasim, tak jsem v podstate smlouvu uzavrel. Nebo to tak neni? Ted fakt nevim, co mam delat, kdyz to zaplatim ( cert vem 500,- Kc ), ale co dal a kdyz to neposlu, tak mi prijdou zabavit majetek. Peclive ctu prispevky ostatnich, ale nekdo pise zaplatit a jiny neplatit. Smlouva, aby byla platna, musi byt potvrzena podpisem? Nebo staci jen odsouhlasit zaskrtnutim a je to? Dekuji za radu. brany.net

Datum: 27.08.12 06:12

poslal jsem to ČOI...tak čekám na vyjádření...zatím nic neplatím a čekám...pokud odpověď nepříjde do konce měsíce , tak budu muset napsat znovu. Jakmile ale odpoví...hned to dám sem!

Od: mis*
Datum: 28.08.12 12:06

Taky jsem naletěla. Obchodní podmínky jsem četla na přednastavený souhlas s placenými službami (předem zakliknuté byly) jsem zrušila. Možná jak se nedařila registrace a stále mě to vracelo zpět jsem přehlédla, že je to opět zakliknuté, ale důkaz o otm nemám. Fakturu jsme nepaktila a poslala jsem výpověď ze smlouvy. Pak jsem tam ještě telefonovala a v momentě, kdy jsem se zmínila o právníkovi a ochraně spotřebitele, zavěsili.

Kontaktovala jsem paní, která poskytla rozhovor pro novinky.cz. Ta mi poslala vyjádření právníka a návrh dopisu, který mu máme poslat. Smlouva a bi faktura nemají potřebné náležitosti.

Pošlete mi e-mail, přepošlu Vám meily od právníka.

M.

Od: mh*
Datum: 28.08.12 21:45

Mrknul bych na ty emaily,kam že máme posílat žádost?

Datum: 28.08.12 23:07

1. mail

Dobrý den,

Podle všeho to skutečně vypadá na klasický katalogový podvod - má tam i
rozhodčí doložku ve prospěch soukromého rozhodce. Nikde jsem nenašel
kolik peněz po Vás chce.

Doporučuji Vám nejprve pokračovat v pátrání mezi ostatními zákazníky,
aby bylo možno vyloučit, že je Vás skutečně jen několik málo mezi
stovkami spokojených zákazníků. Dva jsou relativně málo - aby to bylo
pro dokazování věrohodné, chtělo by to nejméně 10 - 20 (alespoň pro
začátek).

Jakmile si tímto potvrdíte, že jsou skutečně všichni (nebo skoro
všichni) oklamáni stejně jako Vy, pak doporučuji pouze napsat doporučený
dopis odeslaný jednateli firmy s dodejkou (aby jste měla doklad) zhruba
tohoto znění:

Věc: Dovolání se neplatnosti smlouvy

Michale Kápičko,

obracím se na vás jako na jednatele společnosti MIDODA s.r.o. neboť
jste to dle obchodního rejstříku právě vy, kdo je oprávněn za vaši
společnost jednat.

Na vašich webových stránkách jsem nikdy neměla v úmyslu objednat
jakýkoli placený produkt _ jediné co jsem chtěla učinit byla registrace
zdarma. Vzhledem k mému zjištění, že ve zcela totožném omylu se do vaší
databáze dostali prakticky všichni tam uvedení podnikatelé, jsem si
jista, že je tento hromadný omyl z vaší strany vyvoláván úmyslně a v
každém případě o něm musíte vědět. Není logické, aby tolik osob najednou
udělalo nezávisle na sobě úplně stejnou chybu, pokud by to vaším úmyslem
nebylo. Tím pádem považuji tuto smlouvu uzavřenou v omylu (který mi
ochotně dosvědčí všichni ostatní oklamaní se kterými jsem v kontaktu) a
tedy neplatnou podle §49a občanského zákoníku. Jelikož tuto činnost
zjevně provozujete cíleně a hromadně, považuji vaše právní úkoy za
neplatné taktéž pro jejich rozpor s dobrými mravy (viz §39 obč. zák.)

Tímto uzavírám, že s ohledem na výše uvedené skutečnosti považuji
jakoukoli smlouvu mezi vámi a naší společností za absolutně i relativně
neplatnou a v žádném případě vám nehodlám nic platit. Pokud máte na
celou věc "jiný právní názor", pak si jej laskavě strčte
do...třeba do obálky a uplatněte u věcně a místně příslušného
soudu (neboť v žádném případě nepovažuji ani vámi úmyslně podstrčenou
rozhodčí doložku za platně uzavřenou). V takovém případě vás však
ubezpečuji, že se budu bránit všemi prostředky, které mi umožňuje (či
lépe řečeno - výslovně nezakazuje) zákon. V této obraně, na které budu
spolupracovat a sdílet veškeré náklady se stejně poškozenými, nebudu
litovat námahy, času ani prostředků.

Mějte na paměti, že budu též velmi důsledně usilovat o náhradu všech
škod, které vzniknou mé společnosti v důsledku vašich aktivit jako jsou
například:

poštovné a náklady na právní pomoc na zaslání této zprávy
sestavení a odeslání vyjádření k rozhodčí žalobě rozhodci včetně
právní pomoci
sestavení a odeslání žaloby na zrušení rozhodčího nálezu k soudu
dle místní příslušnosti rozhodce, včetně právní pomoci
sestavení a odeslání upozornění mému místně příslušnému soudu na
možné použití vadného exekučního titulu z vaší strany
přeposlání vyrozumění mému místně příslušnému soudu usnesení soudu
rozhodujícího o zrušení rozhodčího nálezu o odložení jeho vykonatelnosti
odeslání rozsudku zrušujícího rozhodčí nález mému místně
příslušnému soudu
atd.

Vše podstatné, co jsem vám chtěla v této věci sdělit jsem již učinila a
tímto vám oznamuji, že na žádnou další korespondenci od vaší společnosti
v této věci nebude z naší strany nijak reagováno. Jediné, na co naopak
reagovat hodláme a to velmi důsledně a prakticky obratem je případný
platební rozkaz zaslaný nám věcně a místně příslušným soudem, případně
výzva téhož soudu k našemu vyjádření ohledně vámi podané žaloby. Ačkoli
jsme platně neuzavřeli žádnou rozhodčí smlouvu ani doložku, budeme též
okamžitě a především kvalifikovaně reagovat i na váš pokus způsobit nám
škody cestou zneužití rozhodčího řízení na základě vzájemně výhodněho
obchodnického vztahu s ad hoc rozhodcem.

Podpis

Tímhle dopisem mu dáte tvrdě najevo, že jste odhodlána se bránit a
především, že VÍTE JAK. Ty "škody", které tam bodově popisujete mají
právě tento účel. My Vám samozřejmě veškeré dokumenty tam napsané
sestavíme zcela zdarma (pokud bude potřeba), ale to tomu pánovi psát
nemusíte

Budu rád, když předáte vzor tohoto dopisu i ostatním oklamaným
zákazníkům na které narazíte.

Až Vám cokoli odpoví - dejte mi vědět. Ale není třeba se ničeho bát -
pokud by Vám napsal ten jeho rozhodce (Mgr. Tomáš Pfeifer z Brna),
ozvěte se mi OKAMŽITĚ - připravím Vám pro něj formální vyjádření. On
sice fakticky nebude nic rozhodovat, protože je s tím pánem zjevně jedna
ruka, ale zákon to vyjádření k rozhodčí žalobě vyžaduje.

Ale spíš si myslím, že když si přečte tenhle Váš dopis, že toho nechá,
protože by to pro něj bylo příliš mnoho práce a příliš velké riziko.

S pozdravem

Mgr. David Ondrejkovič
Občanské sdružení Společná obrana
www.spolecna-obrana.estranky.cz

2. mail

Dobrý den,

Tak pokud je poměr jejich spokojených a nespokojených klientů přibližně
50 na 50 (jak jsem vyrozuměl z Vašeho e-mailu), tak i v takovém případě
je to neobvykle mnoho a je docela zřejmé, že ta firma chce spíš někoho
napálit než někomu něco poskytovat.

Zkuste ji ještě prověřit tímto postupem:
http://www.spolecna-obrana.es…roverit-obchodni-nabidku.html
(jen tak letmo jsem zkusil jejich webový rating:
http://www.alexa.com/siteinfo/obchodni-nabidky.cz# a zjevně tam nikdo
nic nikdy nehledal a ani to k tomu není určeno)

V každém případě jim napište ten dopis, jehož text jsem Vám navrhoval
minule. Kdyby proti vám i přesto zkusili to rozhodčí řízení, tak to jim
shodíme - budete muset zaplatit jen soudní poplatek za podání žaloby -
právní pomoc nebudete potřebovat. Ale spíš si myslím, že k tomu nedojde.

Pak už mají jen jedinou možnost - žalovat Vás u soudu. A to si s 99%
pravděpodobností netroufnou.

S pozdravem

Mgr. David Ondrejkovič
Občanské sdružení Společná obrana
www.spolecna-obrana.estranky.cz

Datum: 28.08.12 23:22

Ještě doporučuji za název firmy přidat její ičo

Od: monca*
Datum: 02.10.12 08:16

Dobrý den,

mám s nimi také stejnou negativní zkušenost. Můžete mi dát vědět zda jste uspěla s dopisem zaslaným na jejich adresu. Popřípadě mi poslat email na právníka.

Díky

MP

Datum: 02.10.12 13:09

nereagují prý nikomu... vše směřujte na www.facebook.com/midoda.cz

Datum: 28.08.12 21:57

děkuji...sem můžete zaslat emaily... pb1973@seznam.cz

doplněno 29.08.12 00:15:

Dnes je 29.8.2012 a k mému údivu a radosti byly webové stránky obchodni-nabidky.cz napadeny moc laskavými heckery...tímto jim děkujeme za to že v levé postraní liště uvedli pravdu...tak se tam leťte honem podívat! Je to moooc pěkné!

...tady je slíbené dovolání které určitě zítra pošlu po přepracování k mé osobě... tak neváhejte a pište všichni podvedení... navíc čekám na ČOI které jsem také psal na vyjádření... no možná se dočkáme spravedlnosti...ale musí nás být co nejvíce! Tak pojďte a podvedení dejte o sobě vědět!

Věc: Dovolání se neplatnosti smlouvy

#

#

# Michale Kápičko,

#

# obracím se na vás jako na jednatele společnosti MIDODA s.r.o. neboť # jste to dle obchodního rejstříku právě vy, kdo je oprávněn za vaši # společnost jednat.

#

# Na vašich webových stránkách jsem nikdy neměla v úmyslu objednat # jakýkoli placený produkt _ jediné co jsem chtěla učinit byla registrace # zdarma. Vzhledem k mému zjištění, že ve zcela totožném omylu se do vaší # databáze dostali prakticky všichni tam uvedení podnikatelé, jsem si # jista, že je tento hromadný omyl z vaší strany vyvoláván úmyslně a v # každém případě o něm musíte vědět. Není logické, aby tolik osob najednou # udělalo nezávisle na sobě úplně stejnou chybu, pokud by to vaším úmyslem # nebylo. Tím pádem považuji tuto smlouvu uzavřenou v omylu (který mi # ochotně dosvědčí všichni ostatní oklamaní se kterými jsem v kontaktu) a # tedy neplatnou podle §49a občanského zákoníku. Jelikož tuto činnost # zjevně provozujete cíleně a hromadně, považuji vaše právní úkoy za # neplatné taktéž pro jejich rozpor s dobrými mravy (viz §39 obč. zák.) # # Tímto uzavírám, že s ohledem na výše uvedené skutečnosti považuji # jakoukoli smlouvu mezi vámi a naší společností za absolutně i relativně # neplatnou a v žádném případě vám nehodlám nic platit. Pokud máte na # celou věc "jiný právní názor", pak si jej laskavě strčte # do...třeba do obálky a uplatněte u věcně a místně příslušného # soudu (neboť v žádném případě nepovažuji ani vámi úmyslně podstrčenou # rozhodčí doložku za platně uzavřenou). V takovém případě vás však # ubezpečuji, že se budu bránit všemi prostředky, které mi umožňuje (či # lépe řečeno - výslovně nezakazuje) zákon. V této obraně, na které budu # spolupracovat a sdílet veškeré náklady se stejně poškozenými, nebudu # litovat námahy, času ani prostředků.

#

# Mějte na paměti, že budu též velmi důsledně usilovat o náhradu všech # škod, které vzniknou mé společnosti v důsledku vašich aktivit jako jsou # například:

#

# poštovné a náklady na právní pomoc na zaslání této zprávy

# sestavení a odeslání vyjádření k rozhodčí žalobě rozhodci včetně

# právní pomoci

# sestavení a odeslání žaloby na zrušení rozhodčího nálezu k soudu

# dle místní příslušnosti rozhodce, včetně právní pomoci

# sestavení a odeslání upozornění mému místně příslušnému soudu na

# možné použití vadného exekučního titulu z vaší strany

# přeposlání vyrozumění mému místně příslušnému soudu usnesení soudu

# rozhodujícího o zrušení rozhodčího nálezu o odložení jeho vykonatelnosti

# odeslání rozsudku zrušujícího rozhodčí nález mému místně

# příslušnému soudu

# atd.

#

#

#

# Vše podstatné, co jsem vám chtěla v této věci sdělit jsem již učinila a # tímto vám oznamuji, že na žádnou další korespondenci od vaší společnosti # v této věci nebude z naší strany nijak reagováno. Jediné, na co naopak # reagovat hodláme a to velmi důsledně a prakticky obratem je případný # platební rozkaz zaslaný nám věcně a místně příslušným soudem, případně # výzva téhož soudu k našemu vyjádření ohledně vámi podané žaloby. Ačkoli # jsme platně neuzavřeli žádnou rozhodčí smlouvu ani doložku, budeme též # okamžitě a především kvalifikovaně reagovat i na váš pokus způsobit nám # škody cestou zneužití rozhodčího řízení na základě vzájemně výhodněho # obchodnického vztahu s ad hoc rozhodcem.

#

# Podpis

#

# ***************************************

#

# Tímhle dopisem mu dáte tvrdě najevo, že jste odhodlána se bránit a # především, že VÍTE JAK. Ty "škody", které tam bodově popisujete mají # právě tento účel. My Vám samozřejmě veškeré dokumenty tam napsané # sestavíme zcela zdarma (pokud bude potřeba), ale to tomu pánovi psát # nemusíte # # Budu rád, když předáte vzor tohoto dopisu i ostatním oklamaným # zákazníkům na které narazíte.

#

# Až Vám cokoli odpoví - dejte mi vědět. Ale není třeba se ničeho bát - # pokud by Vám napsal ten jeho rozhodce (Mgr. Tomáš Pfeifer z Brna), # ozvěte se mi OKAMŽITĚ - připravím Vám pro něj formální vyjádření. On # sice fakticky nebude nic rozhodovat, protože je s tím pánem zjevně jedna # ruka, ale zákon to vyjádření k rozhodčí žalobě vyžaduje.

#

# Ale spíš si myslím, že když si přečte tenhle Váš dopis, že toho nechá, # protože by to pro něj bylo příliš mnoho práce a příliš velké riziko.

#

# S pozdravem

#

# Mgr. David Ondrejkovič

# Občanské sdružení Společná obrana

# www.spolecna-obrana.estranky.cz

doplněno 30.08.12 23:39:

musíme se sjednotit ... koukněte zde!

http://www.podvodnici-podvody.cz/index.php?page=disc&disc=361556%20#p28872

Od: kayr*
Datum: 12.09.12 15:10

Dobrý den, byla bych velice ráda kdybyste mi také mohla přeposlat maily od právníka. Mluvila jsem s policií a ty mi doporučily nejdříve zkusit poslat dopis na Midodu. Děkuji

mail: syringia@seznam.cz

Miloslava Zvárová

Od: jirinasediva
Datum: 18.09.12 09:34

prosím o zaslání dopisu od právníka, děkuji

Od: jel
Datum: 26.09.12 10:55

bohužel se mi stalo přesně totéž co vám všem, nic jsem nezaškrtávala a byla jsem přesvědčená, že se registruji na bezplatnou inzerci.Prosím o zaslání mailů od právníka , abych je mohla použít. Našla jsem taky stránky http://www.spolecna-obrana.es…y-proti-podvodnym-firmam.html a bylo by třeba najít co nejvíce postižených a postupovat společně

jel

Od: tatana
Datum: 26.09.12 15:49

Dobrý den, prosím o zaslání návrhu dopisu od právníka děkuji moc T.Poslušná

Od: nejpa*
Datum: 08.03.13 11:01

Prosím pošlete emaily od právníka moc děkuji.

Nejedlý

Od: siola*
Datum: 04.04.13 11:44

Chci odpovědět na email tesar87@volny.cz

Od: jiubji
Datum: 09.09.12 15:20

Mám stejné zkušenosti,nevím co mám dělat.Dnes jsem psala na dtest,tak nevím jestli odpoví.Urbánková

Od: mhp
Datum: 09.09.12 20:38

Od: bebe*
Datum: 30.09.12 20:17

Stejná zkušenost ... také nám teď přišla faktura ... a nevíme jak to řešit

Od: pavel*
Datum: 01.10.12 21:30

Dneska jsem šel na policii ČR a podal jsem trestné oznámení .

Nejdřív sem se obával ale nic na tom není a mám alespoň papír od policie.

Od: janabrno
Datum: 03.10.12 09:06

Také jsem naletěla na inzerát tohoto portálu registrace zdarma a zaregistrovala naši firmu. Přišla faktura, kde je rozdělení na služby automatické a volitelné, což při registraci tuhle možnost neuvádějí. Za volitelné služby požadují 998,- Kč měsíčně. Opsala jsem dopis, který zde uvádí pan Mgr.Ondrejkovič a s fakturou jsem jim to poslala doporučeně na adresu do Prahy. Podle podacího čísla vidím, že dopis byl přeposlán na jinou adresu, a to do Chrudimi, kde má firma zřízený P.O.Box. Což si může zřídit kdokoliv. Takže podávám trestní oznámení a podnět na ČOI.

... a ještě jeden poznatek.

Nedávno byl na Seznamu uveden článek : Vyplněný formulář není smlouvou. Jednalo se o kauzi, kdy paní vyplnila přes internet formulář cestovky a když jí poslali informace k platbě, smlouvu zrušila. Cestovka jí dala k soudu a požadovala peníze. Soud ovšem rozhodl ve prospěch obžalované.I kdyby tam bylo uvedeno, že se jedná o závaznou smlouvu, chybí tam nejdůležitější věc, a to je podpis. Bez podpisu je Smlouva neplatná.

Od: tom*
Datum: 10.10.12 10:39

Včera jsme také obdrželi FA od MIDODA, s.r.o., takže se tu hlásí další firma se stejným poznáním... Protože jsme si nebyli vědomy, že bychom prováděli placenou - zpoplatněnou registraci, první co mě napadlo, zadat firmu do vyhledávače a ejhle... Koukám, že je nás tu tedy požehnaně. Nakonec se nedivím, když stěžení výdělek firmy MIDODA, s.r.o. spočívá v kasírování finančních částek za "nic" (max. tisk FA, obálka, poštovné). Rozhodně FA platit nebudeme - někdo tu psal a dávám mu za pravdu: POKUD FAKTURU ZAPLATÍTE, je to jako byste souhlasili s obsahem faktury samotné ("Přístup k poptávkám"... 370,-Kč, "Zadávání poptávek"... 370,-Kč, Celkem k úhradě: 740,-Kč). Četl jsem tu i obavy z případné exekuce když neuhradíme faktury - upřímně vím, že je to v ČR malé džungle, ale na druhou stranu bych chtěl vidět vymahačskou firmu natož exekutora, který by zahájil kroky jenž add1) nemají patřičně podložené stíhání a prokázaní kdo je v právu zda my "obeslaní" nebo "rádoby poškozená firma" - navíc si myslím, že exekutor musí mít v ruce rozsudek soudu nebo rozhodne (o kterém tu píšete že ani v seznamu rozhodců není Vím vyvolává to z nás v každém z nás možná strach, vztek, rozhořčení, pocit podvedenosti. Ale bohužel... Rádi se k Vám při hromadné žalobě přidáme! Zdravím všechny, Tom

P.S. - Pokud si do vyhledavače ( třeba na google zadáte MIDODA ) vyběhnou Vám další diskuzní fóra o podvedených - nejme sami, jsou nás stovky!

Dočtete se, že již mnozí proti firmě podali trestní oznámení na PČR i na Českou obchodní inspekci (ČOI), uvažujeme o hromadné žalobě!

Datum: 10.10.12 11:11

www.facebook.com/midoda.cz

Od: rkjelinkova
Datum: 11.12.12 12:31

Dobrý den no tak to jsme na tom stejně nejsem si vědoma že bych se registrovala jelikož moje profese tam ani není tudíž co bych asi na těchto stránkách měla inzerovat. A také mě došla faktura dokonce dvě na částku 1996,- a 1198,- Kč ale nevím za co?

Hledala jsem kontakt na administrátora ale marně

Dagmar Jelínková

Od: rustosobnosti
Datum: 06.03.13 13:45

Jsem podobně znechucen počánáním této "společnosti", jako vy.

Poslali mi první fakturu. Obratem jsem jim poslal výpověď smlouvy v zíkonné lhútě 14-ti dnu. Na můj doporučený dopis neragují a faktury posíllají dál.

Dnes jsem jim poslal e-mail s oznámením, že pokud do 20.3.13 nepošlou dopropis faktur a akceptaci odstoupení od smlouvy, předám vše na Policii ČR.

Od: mr
Datum: 07.03.13 16:36

Dnes mi přišel dopis (obyčejně do schránky) a v něm faktury od srpna 2012 a mám uhradit něco přes 5000,- Kč .
Také jsem se zaregistrovala jako většina z vás , s tím, že registrace je zdarma a o žádnou placenou službu jsem neměla zájem.
Když mi přišel první dopis s fakturami za placenou službu, kterou jsem nežádala , myslela jsem si že je to omyl. Napsala jsem tedy Midodě mail s tím , že chci okamžitě zrušit registraci a odstranit moji nabídku z jejich serveru. Nikdo však na můj mail nereagoval a nabídka se pořád na serveru zoobrazuje...nevím jak ji mám odstranit .
Také jsem zkoušela volat na kontaktní telefon jak uvádějí od 17 do 18 hod. Telefon sice vyzváněl, ale nikdo ho nebral. Asi po šestém volání se mi ozvalo, že účastník hovor nepřijímá. Volala jsem tam celkem asi deset krát, ale marně . Napsala jsem tedy smsku , že není možno se s firmou spojit , aby se situace vysvětlila, ale nikdo na smsku nereagoval.
Dočítám se tady , že spousta z vás podalo oznámení na ČOI , také bych chtěla toto oznámení podat ..nemůžete sem prosím vložit kopii?
Poradte co dál ,..5000,- Kč je pro mě malého živnostníka dost peněz, sotva stačíme pokrývat standartní náklady.

Od: kkm
Datum: 07.03.13 19:00

Dobry den,

text te stiznosti na COI je tady nekde uz v tom vlakne, nekdo to tu daval, ale na COI je zbytecne psat, vsem nam odpovedeli stejnou vec, ze tato kauza nepatri do oboru COI, ze s tim nemaji nic spolecneho a ze to musime resit jinde (rikam svymi slovy)...

Pekny vecer, JM

Od: mr
Datum: 08.03.13 13:21

Dnes jsem zaslala na adresu Midody žádost o zrušení registrace a účtu na serveru obchodni-nabidky.cz a také jsem zaslala dovolání neplatné smlouvy . Prakticky mi ale ani žádná Smlouva nikdy nebyla předložena k podepsání , takže si myslím, že logicky nemohl vzniknout žádný obchodní vztah.
V dopise s upomínkou byly uvedeny faktury za 6 měsíců - pouze čísla faktur s VS , nebylo zde ani uvedeno za jaké služby se má jednotlivá faktura uhradit.
Společnost Midoda vyhrožuje soudy , ale fyzické doklady pro obě strany žádné neexistují, nebo tedy já nikdy žádné nedostala ani nepodepsala.
No uvidíme jaká bude reakce na můj dnešní dopis , ..pokud by nebyla ze strany Mimody žádná reakce a přišly mi další dopisy s platbami za služby o které jsem nikdy neměla zájem, jediné řešení by pak bylo řešit to přes Policii, nebo opravdu už nevím jak jinak se bránit.

Datum: 17.03.13 13:03

Přemýšlím o tom, jestli "žádost o zrušení registrace" nebyla chyba, protože žádost vlastně připouští či potvrzuje, že zmíněný vztah vznikl. Škoda, že jste nepoužila výše uvedený návrh dopisu.

Od: jankalina
Datum: 22.03.13 21:08

Od: maly
Datum: 15.05.13 15:23

Mám stejnou zkušenost, provedl jsem registraci zdarma nyní mi již několikrát přišla fa na moje reklamace a okamžité zrušení nechodí žádné odpovědi. Jen nová upomínka a nabídka další placené služby. Stejné praktiky má i portál UPPS ten sice nabízí jen měsic zdarma na žádost ozrušení ale nereagují po urgencích se dozvíte že si ji musíte zrušit sám což nejde protože nefunguje přihlášení. Nic jsem nezaplatil a čekám na soud.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.