Zrušení registrace na gloria.tv

Od: Datum: 18.08.12 14:15 odpovědí: 2 změna: 18.08.12 15:09

Dobrý den!

Můžete mi někdo poradit, jak zrušit registraci na str. gloria.tv? Nemůžuodstranit svůj účet, který jsem si bez uvážení vytvořila. Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.12 15:05
avatar

Podmínky používání jsem našla jenom v němčině, . Doporučuji je před zrušením účtu pročíst, protože některé body se na Vás budou vztahovat i po zrušení účtu. Zrušením účtu se nesmažou vložená videa ani komentáře, ty Gloria.TV zásadně nemaže.

V podmínkách užívání se bohužel neuvádí, jak účet zrušit.

Smažte všechny údaje, které Vám Gloria.tv dovolí smazat, případně je nahraďte fiktivními údaji (ideálně nahraďte i skutečný e-mail emailem určeným pouze pro registrace a spam). Uložte nastavení, odhlaste se a znovu přihlašte. Bude-li vše v pořádku (budou-li smazané údaje skutečně odstraněny), zkuste ve svém profilu vyhledat možnost zrušení nebo smazání účtu.

Kdybyste nic nenašla, požádejte o zrušení účtu prostřednictvím webového formuláře (v žádosti uveďte, že si nepřejete, aby Gloria.tv po zrušení Vašeho účtu dále uchovávala Vaše údaje včetně e-mailu, a že si nepřejete žádné zprávy od Gloria.tv ani od třetích stran).

doplněno 18.08.12 16:06:

Beno, přesně to jsem myslela, jenom jsem si zrovna nevzpomněla na příklad služby.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bena*
Datum: 18.08.12 15:09

Na různé registrace doporučuju založit dočasný email - 10minutemail.com

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.