Jak otevřít na ploše dva rozdílné soubory

Od: ® odpovědí: 6 změna:
avatar jarm

Potřebovala bych na ploše otevřít dva soubory. Jeden na jednu půlku a druhý na druhou. Třeba na levé straně el. knihu a vpravo word nebo dva wordy vedle sebe. Jak na to?

6 odpovědí na otázku

 

 


2x

Otevřeš jedno, vpravo nahoře, tam, co to zavíráš máš tlačítko "minimalizovat" a "zmenšit", klikneš na změnšit, a pak si to upravíš dle potřeby - chytneš myší okraj a roztahuješ, stahuješ, snižuješ nebo zvyšuješ, nebo chytneš růžek a hejbeš jak šířkou, tak výškou. Dáš to na jednu půlku, otevřeš druhý program a děláš to samé. U třech je prostě roztáhneš jen po třetinách.

 


2x
avatar ladinpraha

Zobrazit v okně a na ploše můžu mít oken kolik chci. Velikost si nastavím podle potřeby.

 


2x
avatar mikihans

u WIN Vista nebo 7 stačí chytit okno s programem (za horní lištu) a přetáhnout k pravému či levému okraji. Okno se přichytí a bude přesně na té polovině ;)

Tak, tak. Také jde kliknout pravým myšem dole na lištu a dát zobrazit okna vedle sebe, to fungovalo myslím už i na XP (možná i na starších) Jen ty okna už musí být otevřená samozřejmě.

Máš pravdu, když se otevřou obě, nebo všechny tři, stačí zaškrtnout "okna svisle vedle sebe" a ono si je to srovná.

Nebo [Win] + levá nebo pravá šipka.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]