Záloha systému

Od: Datum: 17.08.12 07:42 odpovědí: 4 změna: 18.08.12 07:41

Dobrý den koupila jsem si notebok lenovo g480 a když jsem dělala zálohu systému (bohužel jsem neměla akumulátor v notebuku blbec) tak vypadla elektrika a mě se zálohovala asi jen polovina takže ted mám pevný disk do poloviny plný a ta záloha se mi tam nevejde.Poradte mi prosím jak smažu tu polovinu zálohy z toho disku aniž bych smazala to co už tam uložené bylo zatím děkuji všem kdo mi poradí

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bonifac
Datum: 17.08.12 08:13

Zdravim, nepises zda jsi zalohu delala pomoci nejakeho programu tretich stran nebo primo windows backup. Pokud si pouzila windows backup, mela by byt zaloha na umisteni: backup locationcomputer nameBackup Set year-month-day time, coz znamena, ze pokud se tvuj pocitac jmenuje treba mirka, a data jsou zalohovana treba na disku H, tak umisteni bude H:mirkaackup set 2012-8-17 081200

Od: mirka456*
Datum: 17.08.12 09:38

Tak dělala jsem to programem lenovo onekey rescue na disc D

Datum: 18.08.12 07:41

Start - ovládací panely - systém a zabezpečení - zálohovat počítač - spravovat místo. Smazat starou zálohu a po smazání zálohovat znovu.

Od: jokec
Datum: 17.08.12 10:14

Bud rada, že se ti nezničil disk.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.