Nepřipojím se k netu, nelze spustit firewall

Od: Datum: 15.08.12 16:14 odpovědí: 3 změna: 16.08.12 10:42

Hezký den všem,

před pár dny se mi nápadně zpomalil pc, následně jsem dělala ehm..''trochu úklid'' (odmazala jsem několik ''nepotřebných programů'', pak už to šlo ráz naráz. Nepřipojila jsem se k netu a pc si žádá Změnit nastavení služby Windows Update.

Na skvělých viry.cz jsem vymlátila z pc havěť, ale tohle je mimo jejich pole působnosti, takže pc je sice čisté, zato s výše uvedeným. Při každém spuštění hláška, že se nepodařily aktualizace, ruční instalace nepomáhá. Potvrdím je a nic. (Ani jako správce :)

Nezvládnu náročnější úkony, ale o něco bych se případně pokusit mohla )

Může mi někdo, prosím, poradit, jestli to mám vzdát a přeinstalovat OS nebo jsem si (opět) něco ''inteligentně'' odmazala? :///

Uctivé díky..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 15.08.12 17:30

Nejprve zkuste Obnovení systému před datum, kdy jste prováděla ten velký úklid. Dost často to pomůže.

V XP je to Start - (vlevo dole) Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení systému

Ve Win7 dejte Start a do vyhledávacího políčka zadejte Obnovení systému.

Od: lychee*
Datum: 15.08.12 18:43

Tohle jsem zkoušela prakticky hned, zapomněla jsem to uvést, pardon. Ale děkuji.;)

Od: michalpsb
Datum: 16.08.12 10:42

Restartuj WIFI adapter ale ne vypnutim ze zasuvky ale perem který strčíš do dirky ve WIFI modemu

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.