Náhlé sekání videí

Od: Datum: 15.08.12 00:08 odpovědí: 5 změna: 15.08.12 14:59

Dobrý den,

stručně a jasně:

Zakoupil jsem si asi před dvěma lety notebook (myslím že značka není potřeba). Všechno fungovalo a běželo jak má. Týden zpátky se mi ale videa nejen na youtube ale i na dalších stránkách začlo sekat když ho hodím do režimu celé obrazovky. To mi nikdy předtím nedělalo. Vždy videa hrála plynule i na nejvyšší rozlišení na celou obrazovku. Nyní to mohu mít i na 320p a na režimu celé obrazovky se to neuvěřitelně kouše. Ale jinak vše jede plynule, i hry jedou a počítač jako takový se neseká. Jen ta videa v režimu celé obrazovky.

Vůbec nevím v čem je problém. Používám CCleaner na pročištění zbytečností v počítači, defragmentoval jsem disky, počítaš šlape jako hodinky, a mam dokonce i nejaktualnější verzi adobe flash playeru.

Prosím o jakoukoliv užitečnou radu a předem děkuji,

Luděk Mynář.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 15.08.12 00:41

Problém s rychlostí (stabilitou) připojení? - co videa, která nejsou ve chvíli přehrávání stahována? Zkuste nějaké sekající se video uložit na disk a přehrát z lokálu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludek45
Datum: 15.08.12 00:45

Když pustím video uložené v počítači na celou obrazovku, taky jede v pohodě. Jen když pustím youtube, nebo podobné videa na celou obrazovku, tak se to kouše strašně. Ne nemam nic jineho zapnuté, ani jiné stahování a rychlost připojení je 2 mb/s. Jak říkám, není problém v tom že by počítač neměl rychlé spojení nebo žeby bylo něco zastaralé, či zahlcené. Jen internetová videa nemužu plynule přehrávat v režimu celá obrazovka.

Od: vilik64
Datum: 15.08.12 07:25
Používáte prohlížeč Google Chrome? Tam se teď videa přes celou obrazovku sekají stále. V jiném prohlížeči to jede normálně?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 15.08.12 08:57

V poslendí době se setkávám s tímto problémem často, problém je v prohlížeči google chrome. Doporučuju přejít na jiný prohlížeč, například Internet Explorer 9 nebo Opera 12 nejen kvůli tomu, že se sekají ta videa, ale osobně by se mi nelíbilo i to, že google chrome odesílá Vaše uživatelská citlivá data do googlu, kde pak jsou různě využívána.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ludek45
Datum: 15.08.12 14:59

Ano děkuji, měli jste pravdu s tím google chrom. Moc děkuji ;)

Luděk

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.