Jak pořádně udělat webové stránky?

Od: Datum: 14.08.12 19:54 odpovědí: 6 změna: 20.08.12 00:27

Dobrý den rozjjiždím webovou stránku (nebudu zveřejňovat, myslím že je to proti zákazu poradny si dělat reklamu) ˇpřes webnode a nevím jak ji pořádně rozjet. Ty základy jsem udělal anketu, rubriku, grafické zpracování, fotogalerii atd... ale pořád mám jen pouhé 2 fanoušky, neměli by jste pro mě nějaký ten typ?

PS: nehodlám do toho investovat žádné peníze.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 14.08.12 20:17

Důležité je nabídnout kvalitní obsah, stránky zaregistrovat do vyhledávačů (hlavně Seznam, Jyxo, google, Bing), do katalogů (seznam katalogů najdeš na www.catrank.cz), dále je dobrý stránky zaregistrovat do Toplist.cz.

Pro získání nových návštěvníků můžeš stránky zaregistrovat do www.websurf.cz, ale pozor, nepoužívej Autosurfování, to ti žádný návštěvníky nepřinese a "papírově" to zvyšuje pouze zhlédnutí, který je prakticky k ničemu, důležitá je návštěvnost. tu ti zajistí Manuálsurf, Bestsurf a Paysurf.

Datum: 15.08.12 11:25

Proti pravidlum je kdybys rekl treba: "Mam novej web podte se tam vsichni podivat." Ale pokud s webem treba potrebujes pomoci a das sem odkaz aby se na to radci mohli podivat tak to proti pravidlum neni.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.12 17:32

Tak dobrá web je http://www.mcblok.webnode.cz , děkuji

Od: bena*
Datum: 19.08.12 17:53

Takových stránek je po internetu dost, stačí se podívat. Asi 90% z nich nestojí za nic, protože to je jen o tom, že hráč nafotí screenshoty z tý hry, něco k tomu napíše, okopíruje nějaký informace z internetu (oficiální stránky, wikipedia,...). Myslím si, že tenhle web tam taky patřit bude, žel.

Hlavní nedostatky

- samotná adresa mcblok.webgarden.cz je nic neříkající

- úvodní popis - nic moc, pro lidi nezajímavé, pro vyhledávače taky, takových popisů tam je mraky

- anketa na úvodní stránce určitě nepaří doprostřed a není takhle velká, otázka je to hloupá, když je to blog o Minecraftu, tak tam asi těžko poleze nehráč této hry

- novinky - okopírované z netu, neoriginální, nezajímavé, není to novinka, to pak je k ničemu - lidi si to už někde můžou přečíst (http://www.xminecraft.cz/clanky/ahoj-vsichni)

- žádné návody tam nejsou, krom jednoho

- fotky - pokud nejsou Vaše, je to o ničem

- chtělo by to trošku zkontrolovat i HTML kód, jsou tam nějaké chyby

Za mě bych tohle pustil, protože to nemá smysl. Myslím, že to nikoho nebude zajímat. Žel.

Datum: 19.08.12 19:15

Tady nejde tak ani o tu stránku ale o to že si chci udělat vlastní studio s let´s playema. A na tento blok se to bude dávat. Dobrým příkladem pro představu je aik murczechy má vlastní komické studio a vlastní webovou stránku na které ty videa dává, a ta moje stránka je zatím rozjeta asitak kolem 20 dní a to se tomu nevěnuji 24 hodin denně.

Datum: 20.08.12 00:27

Ja bych si to po sobe znova precetl. Mas tam plno pravopisnych chyb a to je na webu docela nepekne.

freeminecraft.me rovnou smaz je to podfuk. Kdyz nasbiras tech deset kliknuti tak to na tebe vyplivne Offers a Surveys no proste reklama. Nahradil bych to odkazem na minecraft.net jen at si ho lidi pekne koupi. Ja jsem taky nikdy nemel stesti a nikdy jsem ho nevyhral tak jsem ho musel koupit. Anketa jak rikal bena je naprosto nezajimava a podobnych je na internetu fuura.

Dale fotky. Takze prvni fotka je ze stare mapy ze serveru gameteam z mestecka Pandora. To jejich Tesco s premrstenyma cenama. Ta zemekoule je taky z internetu. Pokud vim tak z jednoho videa z youtube.

Jednoduse receno zadna slava. ggggfag

doplněno 20.08.12 00:40:
To "ggggfag" je omyl. Technika zklamala.
doplněno 20.08.12 00:49:

A nevim proc si to chces prirovnavat zrovna k Aik Murczechovi. Tys snad byl v Talentmanii? Hodil po tobe nekdy Palo Habera banan? Ne. Nemas s nim nic spolecneho. A nevim o tom, ze by se on nejak zajimal o Minecraft. Jednoduse mi to prijde jako kdybys k sobe prirovnaval vitrinu a latrinu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.